Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā aicina pieteikties NVO forumam “Es esmu resurss?”

Lai stiprinātu nevalstisko organizāciju un sabiedrības kapacitāti, veicinātu līdzdalību pilsētas attīstības procesos, Liepājas valstspilsētas pašvaldība 22. jūlijā, no pulksten 14.00 līdz pulksten 18.00, biedrības “IMPACT HUB” telpās, Strautu ielā 4, organizē nevalstisko organizāciju forumu “Es esmu resurss?”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Forumā savā pieredzē dalīsies lektori no organizācijām, kuras ir spējušas veiksmīgi attīstīties un izmantot savu potenciālu kļūstot par nozīmīgu sadarbības partneri gan valstij, gan pašvaldībām, gan komersantiem un ikvienam Latvijas iedzīvotājam, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Liepājas NVO forumā uzstāsies projekta “Liepāja 2027” vadītāja Inta Šoriņa, Latvijas pilsoniskās alianses pārstāve Kristīne Zonberga, “Latvijas Platformas attīstības sadarbībai” direktore un sabiedriskā aktīviste Inese Vaivare, kā arī Ansis Bērziņš no Valmieras Novada fonda. Foruma moderators − Vilis Brūveris.

Tāpat forumā savā pieredzē dalīsies pilotprojekta “NVO izaugsmes inkubators” dalībnieki, pastāstot, kā veicināt biedrību izaugsmi, kļūt par reālu atbalstu visai sabiedrībai un izveidot spēcīgu partnerorganizāciju arī Liepājas, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novadiem esot ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027. gadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz forumu tiek aicinātas gan nevalstiskās organizācijas, gan Liepājas aktīvie iedzīvotāji.

Pieteikšanās līdz 20. jūlijam pašvaldības pieteikuma sistēmā šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.