Liepājā aizvadītas sacensības jaunajiem tenisistiem

Publicitātes foto

Pagājušās nedēļas bogalē, 7.un 8.maijā, LOC Tenisa hallē norisinājās tenisa sacensības pašiem jaunākajiem tenisistiem U8, U9 un U10 vecuma grupās – “I.Andersona balvas izcīņa”.

Kopumā sacensībās piedalījās 76 jaunie tenisisti un tenisistes no visas Latvijas un kā jau mājas sacensībās ierasts, lielākā daļa no dalībniekiem bija Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

U8 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja liepājnieks Ernests Kreics, 2.vietā ierindojās Ralfs Mačuks no Rīgas, bet 3.vietu izcīnīja liepājnieks Tamirlans Kozlovs. Tikmēr spraigajā meiteņu konkurencē, godalgotās vietas izcīnīja rīdzinieces – uzvaras laurus plūca Letīcija Vaidere, 2.vietu ieguva Emīlija Indriksone, bet 3.vietā ierindojās Elīza Balčūna.

U9 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Emīls Alhimovičs no Ādažiem, 2.vietā ierindojās rīdzinieks Gustavs Gerķis, bet 3.vietu ieguva rīdzinieks Heinrihs Dakters. Savukārt, meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja rīdziniece Anna Delzova, 2.vietā ierindojās liepājniece Darja Veronika Grodska, bet 3.vietā iekļuva Karolina Girgeļe no Jūrmalas.

U10 vecuma grupā starp zēniem vislabākais bija Lukass Krumpāns no Rīgas, 2.vietā ierindojās liepājnieks Džoni Tors Martens, bet 3.vietu ieguva Dāvids Dmitrijevs-Džuss no Rīgas. Meiteņu konkurencē uzvaru sacensībās izcīnīja Gabriela Jaunzeme no Jelgavas, 2.vietā ierindojās Katrīna Lūsiņa no Jūrmalas, bet 3.vietu izcīnīja liepājniece Varvara Smirnova.