Liepājā aizvadītas sacensības starptautiskas tenisa sacensības jauniešiem

No 11.līdz 17.jūnijam Liepājas Jūrmalas parka tenisa kortos norisinājās starptautiskās Tennis Europe sacensības “Liepaja International” U14 vecuma grupai. Liepājniece Anna Azarova izcīnīja 2.vietu dubultspēļu sacensībās.

Kopumā sacensībās piedalījās 73 jaunie tenisisti un tenisistes no dažādām Eiropas valstīm. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Bogdans Kozlovs, Marija Lauva, Alise Latiša, Paula Gurecka, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Evelīna Poikāne, Laura Kļaviņa un Jeļizaveta Rižkova, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Zēnu konkurencē vissekmīgākais no liepājniekiem bija Bogdans Kozlovs, kurš aizcīnījās līdz spēlei par pusfinālu, kurā piekāpās ar 1.numuru izsētajam nākamajam turnīra uzvarētājam no Francijas – Lenijam Petitam (Lenny Petit). Tikmēr dubultspēlēs liepājnieki pusfinālā neiekļuva.

Zēnu vienspēlēs uzvaru guva jau iepriekšminētais Lenijs Petits (Lenny Petit) no Francijas, bet 2.vietā ierindojās ar 2.numuru izsētais Latvijas tenisists Rihards Neimanis no Mārupes.

Zēnu dubultspēlēs 1.vietu izcīnīja Kristofers Karis (Kristofer Karis) no Igaunijas un Rihards Neimanis no Latvijas, bet 2.vietā ierindojās Lennijs Petits (Lenny Petit) no Francijas un Julius Martins Stančiks (Juliusz Marcin Stanczyk) no Polijas.

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgāk veicās Annai Azarovai, kura vienspēlēs tika līdz cīņai par pusfinālu. Savukārt, dubultspēlēs, Annai, spēlējot pārī ar Oļesju Demčenkovu, izdevās aizcīnīties līdz finālam, kurā diemžēl tika piedzīvots zaudējums.

Meiteņu vienspēlēs uzvaru izcīnīja ar 1.numuru izsētā Latvijas pārstāve Adelina Lačinova, aiz sevis 2.vietā atstājot ar 3.numuru izsēto tenisisti no Igaunijas – Mariju Johannu Lapimā (Marie Johanna Lapimaa). Tikmēr dubultspēlēs uzvaru izcīnīja pāris no Latvijas – Kamilla Černousova un Adelina Lačinova, bet 2.vietā ierindojās liepājniece Anna Azarova ar pārinieci no Rīgas – Oļesju Demčenkovu.

Starptautiskās tenisa sacensības Liepājā tika organizētas sadarbībā ar Latvijas Tenisa savienību, Liepājas pašvaldību, Venden un Liepājas Olimpisko centru.