Liepājā aizvadītas starptautiskas tenisa sacensības jauniešiem

No 29.augusta līdz 2.septembrim Liepājā norisinājās Starptautiskās tenisa federācijas (International Tennis Federation) jauniešu J3 kategorijas sacensības “Liepaja International by Prince”. Liepājnieks Dāvis Rolis kopā ar Reini Kupferu izcīnīja uzvaru dubultspēļu sacensībās.

Sacensībās piedalījās 90 dalībnieki meiteņu un zēnu konkurencē no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Rumānijas, Dānijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Azerbaidžānas, Itālijas, Norvēģijas, Bulgārijas, Beļģijas, Spānijas, Moldovas un pat Kanādas un Nikaragvas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks, Dāvids Špaks, Dāvis Rolis, Enija Paula Aploka, Marija Lauva un Elizabete Marta Hamitova, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Zēnu vienspēlēs no liepājniekiem diemžēl neviens nespēja pārvarēt sacensību pirmo kārtu. Zēnu vienspēlēs uzvaru izcīnīja ar 1.numuru izsētais Zviedrijas tenisists Alberts Sārs (Albert Saar), savukārt, 2.vietu izcīnīja Norvēģijas tenisists Nikolajs Budkovs Kjērs (Nicolai Budkov Kjaer).

Zēnu dubultspēlēs no liepājniekiem vissekmīgāk sacensībās veicās Dāvim Rolim, kurš apvienojās pārī ar Reini Kupferu (V Tennis Academy). Abi Latvijas tenisisti aizcīnījās līdz pat finālam, kurā tika pārspēti ziemeļu kaimiņi. Līdz ar to, zēnu dubultspēlēs uzvaru izcīnīja liepājnieks Dāvis Rolis un Reinis Kupfers. Tikmēr 2.vietā ierindojās Igaunijas tenisisti – Deniss Majorovs (Denis Maijorov) un Roberts Rāgs (Robert Raag).

Meiteņu vienspēlēs liepājnieces diemžēl nespēja pārvarēt sacensību 1.kārtu. Sacensībās uzvaru izcīnīja ar 4.numuru izsētā Zviedrijas tenisiste Nellija Taraba Valberga (Nellie Taraba Wallberg), tikmēr 2.vietā ierindojās ar 1.numuru izsētā tenisiste no Bulgārijas – Iva Ivanova.

Meiteņu dubultspēlēs par sacensību uzvarētājām kļuva lietuviete Anastasija Adeikīte (Anastasija Adeikyte) un poliete Jūlija Daroževska (Julia Daroszewska), bet 2.vietu ieguva Dānijas tenisiste Mille Johana Mjorka (Mille Johanna Moerk) un Somijas tenisiste Stella Remandera (Stella Remander).