“Liepāja” atgūst divus vārtus un izrauj neizšķirtu pret “Super Nova” komandu

Foto – FK “Liepāja”

“Liepājas” komanda svētdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 28.kārtas spēlē kompensācijas laika pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu pret Salaspils “Super Nova” vienību.

Mačs starp “Liepājas” un “Super Nova” komandām Salaspilī noslēdzās neizšķirti 2:2 (0:1), vēsta LETA.

Kad pirmajā puslaikā bija nospēlēta vairāk nekā puse, pēc spēles ar roku uz “Liepājas” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. To devās izpildīt Marko Regža, kurš sita bumbu precīzi pa vidu un 28.minūtē panāca 1:0 “Super Nova” labā.

Spēles 70.minūtē pēc Kristera Atara soda sitiena bumbu pie tālā vārtu staba mērķī ievirzīja Regža, kurš guva savus astotos vārtus sezonā un panāca 2:0 salaspiliešu labā. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Roberta Savaļnieka centrējuma Inasio Migels vienus vārtus atguva, bet kompensācijas laika pēdējā trešajā minūtē, Kristianam Sprukulim savā soda laukumā nospēlējot ar roku, uz “Super Nova” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens.

To izpildīja Dodo, kurš bija nekļūdīgs, panākdams 2:2.

Jau ziņots, ka “Valmiera” svētdien 28.kārtas centrālajā mačā mājās ar rezultātu 3:1 (1:0) pārspēja “Riga” komandu. Līderi “Valmieru” un vicelīderi “Riga” vienību pirms sezonas pēdējām astoņām spēlēm šķir septiņi punkti.

Pirmdien 28.kārta noslēgsies ar RFS un Jūrmalas “Spartaka” dueli.

Sestdien kārtas pirmajās divās spēlēs “Daugavpils” un “Tukums 2000″/”Telms” spēlēja bezvārtu neizšķirti, bet “Auda” ar 2:1 guva panākumu pār “Metta”.

Turnīra tabulas galvgalī 28 mačos 67 punktus ir sakrājusi “Valmiera”, 60 punktus – “Riga” un 57 punktus – RFS, bet četrinieku ar 54 punktiem noslēdz “Liepāja”. Piektā ir “Auda” ar 44 punktiem, bet sestā – “Daugavpils”, kurai ir 28 punkti, kamēr “Tukums 2000″/”Telms” komandai ir 27 punkti. 21 punkts ir “Metta”, bet pa 18 punktiem – Jūrmalas “Spartaka” un “Super Nova” komandām.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera”, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu.

“Optibet” Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma “Auda”, “Tukums 2000″/TSS un “Super Nova” komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.