Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā būs Rudens balle Spānijas ritmos ar “Apvedceļu” un flamenko deju grupu

Sestdien, 14. oktobrī, pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz koncertprogrammu pie galdiņiem “Rudens balle Spānijas ritmos” ar grupu “Apvedceļš” un flamenko deju grupu “Sol Flamenco”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saulainais rudens vedina doties uz košu un karstasinīgiem ritmiem bagātu zemi – Spāniju. Baudīt skaistus tērpus, flamenko soli un mūziku aicina Liepājas Latviešu biedrības nams, turpinot tradīciju – doties ceļojumā uz kādu no bagātas kultūras zemēm, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Latviešu biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Dēliņa-Lipska.

Autentisku flamenko sajūtu uzburs Rīgas deju grupa “Sol Flamenco”, kas savu dejas soli regulāri spodrina atzītu Spānijas flamenko deju pasniedzēju un vadītājas Ilvijas Saulītes vadībā.

Flamenko ir mūzikas un deju žanrs, kura aizsākumi meklējami Andalūzijā jau tālajā 18. gadsimtā. Apjūsmotais un mīlētais Spānijas kultūras dārgums veidojies vietējo čigānu ietekmē. 2010. gadā UNESCO ir iekļāvis flamenko cilvēces mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu sarakstā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par koncertprogrammas muzikālo daļu visa vakara garumā rūpēsies populārā latviešu šlāgergrupa “Apvedceļš”.

Spānijas ceļojuma tēmai pieskaņoti pasākuma apmeklētāju tērpi būs īpaši gaidīti!

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.