Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā ceturtdien aicina uz Austrasbērnu koncertu Berči zālē

Austrasbērnu koncerts. Publicitātes foto

Ceturtdien, 9. jūnijā, pulksten 18 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3) klausītāji aicināti uz Austrasbērnu koncertu, kurā ģitāru pavadījumā skanēs Imanta Kalniņa, Arņa Miltiņa un citu autoru dziesmas. Ieeja par ziedojumiem, portālu “ReKurZeme” informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Austrasbērnu koncertprogrammu veidotāja un mākslinieciskā vadītāja Simona Rača stāsta: “Šis koncerts būs kā svētki gan mums pašiem, svinot ilgi gaidīto vasaru, gan arī kā veltījums diviem maija jubilāriem – mums mīļajiem komponistiem – Imantam Kalniņam un Arnim Miltiņam. Jāatzīmē, ka šajā pavasarī mums pievienojušies vairāki jauni dalībnieki, kuriem šis koncerts būs īpašs kā viena no pirmajām uzstāšanās reizēm.”

Austrasbērni ir leģendārās dziesminieces Austras Pumpures audzēkņi, draugi un domubiedri. Pašlaik tas ir neformāls radošais kolektīvs, kura aktīvākie dalībnieki pulcējas mēģinājumos Liepājā un Rīgā, lai kopā veidotu dažādu autoru (lielākoties Imanta Kalniņa un Austrasbērnu dziesmu) un arī latviešu tautasdziesmu koncertprogrammas. Ikvienam ir iespēja pievienoties kuplajam Austrasbērnu pulkam, dziedot un/vai spēlējot ģitāru. Būt Austrasbērnu kopienā – tas nozīmē ne tikai iegūt neformālo izglītību mūzikā, bet arī plašu draugu loku ar līdzīgām vērtībām.

Ja radusies vēlēšanās pievienoties Austrasbērniem, lūgums sazināties ar Simonu Raču (+371 26316675) vai Inesi Muižnieci (+371 26131435). Liepājā nodarbības ģitārspēles iesācējiem notiek pirmdienu vakaros, savukārt Austrasbērnu koncertprogrammu mēģinājumi – ceturtdienu vakaros.

Austrasbērnu radošās nodarbības notiek ar Liepājas pašvaldības atbalstu, pateicoties NVO projektu konkursā iegūtajam finansējumam, kā arī pateicoties mākslas galerijas “Romas dārzs” atbalstam. Koncertu un nodarbības rīko Austras biedrība un radošā telpa “Austras istaba”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.