Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas orientēšanās ievadapmācību nodarbībās

Foto – Uldis Dobelis

Ņemot vērā orientēšanās sporta pieaugošo popularitāti un Liepājas pilsētvidē pieejamos četrus orientēšanās poligonus, iedzīvotājiem tiek dota iespēja bez maksas apgūt orientēšanās sporta pamatprincipus ievadapmācību nodarbībās. Pirmā cikla nodarbības ģimenēm ar bērniem sāksies 15. jūnijā. Nodarbības vadīs orientēšanās instruktoru tandēms – Edgars Bērziņš un Guntars Kikučs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbību cikli tiks organizēti dažādām mērķa grupām – ģimenēm ar bērniem, bērniem dažādos vecumos, iedzīvotājiem vecumā virs 54 gadiem, cilvēkiem ar invaliditāti, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Nodarbību mērķis ir veicināt mērķa grupas prasmju un iemaņu izveidi un attīstību orientēšanās sportā, vienlaikus uzlabojot dalībnieku vispārējo fizisko sagatavotību.

Viens apmācību nodarbību cikls sastāvēs no piecām nodarbībām – katra cikla pirmā nodarbība paredzēta iekštelpās orientēšanās sporta teorijas apgūšanai, nākamās četras nodarbības norisināsies pilsētvidē, lai apgūtu orientēšanās sporta praktisko daļu brīvā dabā. Interesentiem, lai pilnvērtīgi apgūtu orientēšanās pamatprincipus, jāapmeklē visas piecas nodarbību ciklā ietvertās nodarbības. Vienas nodarbības ilgums – 1,5 stunda.

Pirmais nodarbību cikls paredzēts ģimenēm ar bērniem un nodarbības norisināsies 15. jūnijā, 22. jūnijā, 29. jūnijā, 4. jūlijā un 7. jūlijā pulksten 18.00. Pirmā teorētiskā nodarbība 15. jūnijā norisināsies LOC manēžas 306. kabinetā, 3. stāvā Brīvības ielā 55. Turpmākās praktiskās nodarbības norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā vai precizējot pie instruktora.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrais nodarbību cikls būs paredzēts bērniem vecumā no 10 līdz 13 gadiem un nodarbības norisināsies 11. jūlijā, 14. jūlijā, 18. jūlijā, 21. jūlijā un 25. jūlijā. Pirmā nodarbība norisināsies LOC manēžas 306. kabinetā, 3. stāvā Brīvības ielā 55. Turpmākās praktiskās nodarbības norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā vai precizējot pie instruktora.

Par turpmākiem orientēšanās ievadapmācību nodarbību cikliem tiks izziņots atsevišķi vai var interesēties individuāli pie instruktoriem.

Lai pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar instruktoru Edgaru Bērziņu (vēlams, sūtot sms) pa tālruni 29357397, norādot vārdu, uzvārdu un nodarbību ciklu, uz kuru piesakaties. Vietu skaits grupā ir ierobežots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepieciešamais inventārs orientēšanās nodarbībām tiks nodrošināts. Uz nodarbībām jātērpjas ērtā un laikapstākļiem piemērotā apģērbā, līdzi ņemot dzeramo ūdeni.

Orientēšanās ir sporta veids, kurā sportistam (visbiežāk skrienot), izmantojot kompasu, ir iespējami īsākā laikā jāatrod kartē atzīmētus un apvidū izvietotus kontrolpunktus.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.