Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā iedzīvotāji pēc tuvinieka zaudējuma aicināti piedalīties bezmaksas atbalsta nodarbībās

Lai veicinātu liepājnieku garīgo jeb psihisko veselību, Liepājā tiek organizētas bezmaksas atbalsta grupu nodarbības iedzīvotājiem, kuri piedzīvojuši tuvinieka zaudējumu. Pirmā no sešām nodarbībām sāksies jau 15. maijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbalsta grupu vadīs sertificēta psiholoģe Baiba Pavlovska. Speciālistes vadībā grupa tiksies sešas reizes, apgūstot atbalsta instrumentus, kas kalpos resursu vairošanai un resursu atbalstam tiem iedzīvotājiem, kuri piedzīvojuši smagu zaudējumu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

“Garīgās jeb psihiskās veselības sarežģījumi samazina cilvēka spēju sevi realizēt, veidot veselīgas attiecības ar ģimeni, draugiem, kopienu, piedzīvot profesionālu piepildījumu. Tādēļ ir būtiski laikus padomāt par risinājumiem veselības veicināšanai un garīgās jeb psihiskās saslimšanas profilaksei,” norāda psiholoģe Baiba Pavlovska.

Atbalsta grupu nodarbībām aicināti pieteikties tie pilsētas iedzīvotāji, kuri piedzīvojuši tuvinieka zaudējumu. Nodarbību dalībniekiem tiks sniegts psihoemocionāls atbalsts, kā arī zināšanas un prasmes zaudējuma pieņemšanai un sēru izdzīvošanai, emociju pašregulācijai, kā arī padomi apzinātai pārmaiņu plānošanai un iekšējo resursu apzināšanai. Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir 15. maijs, plkst. 17.30, Kungu ielā 21/21A. Pieteikšanās pa tālr.: 29 326 560, sūtot sms ar norādi “Atbalsta grupa tuvinieka zaudējums, dalībnieka vārds un uzvārds”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietu skaits atbalsta grupas nodarbību ciklā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties pa norādīto tālruņa numuru.

Atbalsta grupas garīgās veselības veicināšanai un psihisko saslimšanu profilaksei tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs.” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.