Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā ielīgos kopā ar Ievu Akurateri, Matīsu Akurateru un Ilzi Grunti

Ieva Akuratere. Publicitātes foto

Gada ziedošākos, krāšņākos svētkus – vasaras saulgriežus – Austras biedrība aicina atzīmēt, ielīgojot kopā ar Ievu Akurateri, Matīsu Akurateru un Ilzi Grunti ceturtdien, 22. jūnijā, pulksten 18 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3). Ieeja par ziedojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesminiece Ieva Akuratere, viesojoties Liepājā kopā ar dēlu Matīsu un izcilo ģitāristi Ilzi Grunti, radīs svētku sajūtu ikvienam klātesošajam, gan aicinot ieklausīties viņu sagatavotajā koncertprogrammā, gan līdzi dziedāt un ieskandināt Jāņu dziesmas. Matīss Akuraters skanējumu bagātinās ar perkusiju spēli, Ilze Grunte – ar virtuozu ģitārspēli un dziesmu aranžijām, bet Ieva Akuratere, kā allaž, pārpasaulīgu noskaņu radīs ar savu neparasto balsi, portālu “ReKurZeme” informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai. Ziedot iespējams arī jebkurā laikā, veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums Austras biedrībai” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.
 
Koncertu rīko “Austras biedrība” un radošās telpas “Austras istabas” pārstāvji, atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, mākslas galerija “Romas dārzs” un SIA “Premium Solutions” (ps.lv).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.