Liepājā jaunie tenisisti spēkojas Anastasijas Sevastovas balvas izcīņā

Publicitātes foto

12.un 13.martā Liepājā tika aizvadītas sacensības jaunākajiem tenisistiem – A.Sevastovas balvas izcīņa, kurā piedalījās 73 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas. No liepājniekiem vislabākais sniegums izdevās Ernestam Kreicim, kurš izcīnīja 1.vietu U8 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā zēniem, no liepājniekiem vislabāk veicās Ernestam Kreicim, kurš aizcīnījās līdz pusfinālam. Gūstot uzvaru pusfinālā un pēcāk arī finālā, uzvaru sacensībās izcīnīja liepājnieks Ernests Kreicis. 2.vietā ierindojās Ralfs Macuks (TSS Open), bet 3.vietu ieguva Alekss Kaupužs (Mārupes TS), portālu “ReKurZeme” Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

U8 vecuma grupā meitenēm, labāk no liepājniecēm veicās Beatrisei Vecbrālei, kura iekļuva fināla grupā, kur pretim stājās divas tenisistes no Lietuvas. Beatrise diemžēl nespēja pārspēt savas vienaudzes no Lietuvas un sacensību noslēgumā izcīnīja 3.vietu. Līdz ar to, sacensību noslēgumā U8 vecuma grupai uzvaru izcīnīja Lukne Minkevičiute (Lietuva), 2.vietā ierindojās Austeja Kizlaite (Lietuva), bet 3.vietu izcīnīja liepājniece Beatrise Vecbrāle.

U9 vecuma grupā zēniem no liepājniekiem līdz finālgrupai aizcīnījās Emīls Latišs. Finālgrupā Emīls diemžēl nespēja pārspēt savus pretiniekus un ieguva 3.vietu. Līdz ar to, 1.vietu U9 vecuma grupā zēniem izcīnīja Emīls Alhimovičs (TC Ādaži), 2.vietā ierindojās Bogdans Pavlovs (Denisa Pavlova TS), bet 3.vietu ieguva liepājnieks Emīls Latišs.

U9 vecuma grupā meitenēm no liepājniecēm līdz pusfinālam aizcīnījās Elizabete Stone un Darja Veronika Grodska. Abas liepājnieces diemžēl pusfinālā nespēja pievarēt savas pretinieces, līdz ar to, sacensību noslēgumā Elizabete un Darja sacentās savā starpā, lai noskaidrotu 3.vietas ieguvēju. Līdzvērtīgā cīņā, duelī uzvaru izcīnīja Darja Veronika Grodska. Uzvaru A.Sevastovas balvas izcīņā U9 vecuma grupai meitenēm izcīnīja Elza Osmane (Tennis Pro Academy), 2.vietu ieguva Mila Vilkina (Lietuva), bet 3.vietā ierindojās liepājniece Darja Veronika Grodska.

U10 vecuma grupā zēniem līdz izšķirošajām cīņām diemžēl nespēja aizkļūt neviens no liepājniekiem. Uzvaru sacensībās izcīnīja Lukass Krumpāns (Denisa Pavlova TS), 2.vietu ieguva Gustas Želvys (Lietuva), bet 3.vietu izcīnīja Rūdols Diļevs (Mārupes TS).

U10 vecuma grupā meitenēm, kurā piedalījās 18 dalībnieces, līdz pusfinālam diemžēl nenokļuva neviena no liepājniecēm. Uzvaru A.Sevastovas balvas izcīņā U10 vecuma grupā meitenēm izcīnīja Amēlija Sēle (TC Ādaži), 2.vietu ieguva Gabriela Jaunzeme (TK Jelgava), bet 3.vietā ierindojās Dinija Rekete (AA Tenisa skola).

Jau šajā nedēļas nogalē Liepājā tiks aizvadītas nākamās sacensības – Babolat balvas izcīņa U14 vecuma grupai.