Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā “Jauniešu māja” svinēs devīto dzimšanas dienu

Piektdien, 26. augustā, pulksten 17 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, notiks svētki “Jauniešu mājas devītā dzimšanas diena”, kuru laikā jauniešiem būs iespēja apgūt hennas gatavošanu, piedalīties jogas nodarbībās, demonstrēt savu muzikālo talantu brīvajā mikrafonā un spēlēt dažādas izklaidējošas un jautras spēles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicināti piedalīties jebkurā vienā vai visās četrās no aktivitātēm: hennas darbnīcā, jogas meistarklasē, spēlēs un mini atvērtajā skatuvē. Pasākumu rīko “Jauniešu māja” projekta “Creating to be!” jaunieši no Itālijas un Bulgārijas, portālu “ReKurZeme” informē “Jauniešu mājas” izglītības metodiķe Ieva Cipriķe.

Dalībnieku skaits darbnīcās ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos.

Pieteikšanās anketa šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Eiropas Solidaritātes korpusa projekts “Creating to be!” nodrošina jauniešu klātbūtni ārvalstīs un ir lieliska iespēja neformālā veidā vairot izpratni par Eiropu, tās vērtībām, sabiedrības procesiem un līdzdalību. Tādā veidā tas piedāvā arī starppaaudžu mācīšanās procesu Eiropas Savienībā, kā arī iespēju mācīt vietējiem jauniešiem izmantot savas idejas, piemēram, “Jauniešu mājas devītās dzimšanas dienas” svinības.

Projekts “Creating to be!” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.