Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā, Kārļa Zāles laukumā, mainīs satiksmes organizāciju

Liepājā, turpinoties Kārļa Zāles laukuma pārbūves darbiem, no šodienas līdz 31.decembrim mainīs satiksmes organizāciju, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpmāk laukumā satiksmes kustība posmā no Lielās ielas līdz iebrauktuvei tirdzniecības centrā “Ostmala” tiks organizēta vienā virzienā pa vienu braukšanas joslu. Satiksmes dalībnieki varēs nogriezties no Lielās ielas uz K. Zāles laukumu, veicot labo pagriezienu. Savukārt no Jūras ielas taisnā virzienā uz K. Zāles laukumu braukt nedrīkstēs.

Virzienā no Bāriņu ielas līdz iebrauktuvei tirdzniecības centrā vai degvielas uzpildes stacijā “Neste” satiksmes kustība notiks abos virzienos, bet, sākot no iebrauktuves tirdzniecības centrā, kustība virzienā uz Lielo ielu būs aizliegta.

Savukārt no 7.oktobra satiksmei ir atvērts Ādu ielas posms, kas ļauj satiksmes dalībniekiem izbraukt uz Jauno tiltu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vēstīts, projekta laikā paredzēts pārbūvēt Zāles laukumu – izveidot veloceļus, drošas gājēju pārejas, pārbūvēt ielas apgaismojuma tīklu, lietus ūdens kanalizācijas tīklus, posmā no Jaunā tilta līdz Tramvaja tiltam demontēt un no jauna izbūvēt krasta stiprinājumu un atjaunot esošo krasta stiprinājumu vietās, kur tas ir iespējams.

Būvdarbi tiek īstenoti projektā “Pamatinfrastruktūras nodrošināšana uzņēmējdarbības veicināšanai, revitalizējot degradēto teritoriju Liepājā 4. kārta”. Darbus objektā veic SIA “CTB”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.