Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā līdz svētdienai noteikti gaisa telpas izmantošanas ierobežojumi

Valsts aģentūra “Civilās aviācijas aģentūra” (CAA) informē, ka nedēļas nogalē Liepājā gaidāmo pasākumu laikā ieviesti gaisa telpas izmantošanas ierobežojumi teju 19 kilometru rādiusā ap Liepājas lidlauku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īslaicīgi gaisa telpas ierobežojumi būs spēkā no šī gada 3.augusta, kad gaisa telpa tiks slēgta no pulksten 15 līdz pulksten 19, lai nodrošinātu drošu gatavošanos Baltijas starptautiskā aviācijas šova priekšnesumiem, portālu “ReKurZeme” informē Valsts aģentūra “Civilās aviācijas aģentūra”
Operatīvo situāciju vadītājs Aivis Vincevs.

Gaisa telpa 4. augustā tiks slēgta no pulksten 12 līdz pulksten 21, 5. augustā no pulksten 10 līdz pusnaktij, bet 6. augustā no pulksten 10 līdz pulksten 19.

Pasākumā neiesaistītiem gaisa kuģiem ir aizliegts izmantot gaisa telpu, attiecīgi lidojumi ir aizliegti arī ar bezpilota gaisa kuģiem (droniem).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

CAA atgādina, ka par lidojuma veikšanu ar bezpilota gaisa kuģi gaisa telpas struktūras elementā bez atļaujas vai saskaņojuma vai sertificētu lidlauku tuvumā, neievērojot lidojuma attālumu no lidlauka vai pieļaujamo lidojuma augstumu, kā arī Latvijas Republikas gaisa telpā, neievērojot pieļaujamo lidojuma augstumu, piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai no 150 līdz 1000 euro, bet juridiskajai personai — no 500 līdz 2500 euro.

Informācija par noteiktajiem gaisa telpas ierobežojumiem pastāvīgi pieejama VAS “Latvijas gaisa satiksme” mājaslapā ais.lgs.lv.

CAA atgādina, ka tālvadības pilotiem, pirms lidojuma veikšanas, jāpārliecinās vai konkrētajā vietā nav gaisa telpas izmantošanas ierobežojumi.

Foto – liepaja-airport.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.