Liepājā noslēdz Baltijas kausu grieķu-romiešu U15 cīkstoņiem

Publicitātes foto

Svētdien, 17. aprīlī, Liepājā notika šīs sezonas noslēdzošais Baltijas kausa posms grieķu-romiešu cīņā U15 vecuma grupā. Iepriekšēji trīs posmi norisinājās Lietuvā, Polijā un Igaunijā.

No Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņiem labākos rezultātus uzrādīja Andrejs Hudjakovs (38 kg) un Sandis Sokolovskis (44kg), kuri kļuva par čempioniem savās svara kategorijās. Otrās vietas izcīnīja Žans Meškis (41kg), Emīls Solovjovs (68kg), Ričijs Žalims (85kg) un Genādijs Ušakovs (+85kg). Savukārt, uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Didzis Eversons (41kg), Olivers Irklis (57kg), Daniels Cimbaļenko (62kg), Daņila Bļinovs (75kg), Kristians Kraģis (85kg) un Marks Mikolajenko (+85kg), portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Tāpat pēc šī posma tika noteiktas labākās komandas visas sezonas garumā, par uzvarētājiem kļūstot Lietuvas jaunajiem cīkstoņiem, otrajā vietā Latvijas komanda, bet trešajā vietā ierindojās Igaunijas sportisti.

Sportistu treneris Jānis Rērihs atzīst: “Kopumā mūsu jauno cīkstoņu starts vērtējams kā atzīstams. Bija cīņas, kurās kādam nedaudz pietrūka līdz uzvarai un labākam rezultātam, tomēr tāds ir sports, un ne visi var kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Šajā vecumā vispār nav zaudētāju, jo kāds izcīna uzvaru sacensībās, bet kāds iegūst vērtīgu pieredzi, kas noderēs nākošajās sacensībās.”