Liepājā noslēgušās 2022. gada pilsētas tenisa meistarsacensības by Ferax

Sestdien, 29. oktobrī, LOC Tenisa hallē norisinājās tenisa sacensības “Liepājas meistarsacīkstes vīriešiem un sievietēm by Ferax”. Sacensībās piedalījās 15 dalībnieki.

Augstākajā divīzijā vīriešiem piedalījās 10 dalībnieki. Par Liepājas 2022.gada meistaru tenisā kļuva Ričards Špaks, aiz sevis 2.vietā atstājot Eduardu Grodski, bet 3.vietā ierindojās Daņils Kozlovs, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Tikmēr B divīzijas (ar nelielu pieredzi tenisā) vīru konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva Māris Škuburs, kurš finālā guva uzvaru pār Juri Budņikovu. Goda pjedestālu noslēdza Vitālijs Karpenko.

Sieviešu konkurencē sacensības tika aizvadītas tikai B divīzijā, par kuras uzvarētāju kļuva Elīna Bogdane. 2.vietu izcīnīja Zane Vilnīte, bet 3.vietu ieguva Ekaterina Lavrova.

Liepājas meistarsacensības šogad atbalsta uzņēmums SIA FERAKS. Izsakām pateicību par atbalstu īpaši Ferax īpašniekam Andrejam Žukovam.