Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks neformāli sarunu vakari Ukrainas civiliedzīvotājiem

Lai veicinātu Ukrainas iedzīvotāju integrāciju Liepājā, kā arī ukraiņus informētu par aktualitātēm pilsētā, turpmāk katru mēnesi Liepājas pašvaldības administrācija organizēs neformālus sarunu vakarus Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā tikšanās reize notiks trešdien, 2. novembrī plkst. 17.00 NVO mītnē, Klaipēdas ielā 96A, lielajā zālē, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Sarunu vakarā paredzēts runāt par pilsētā notiekošajiem aktuālākajiem notikumiem un pasākumiem novembrī, kā arī par Liepājā gaidāmajiem valsts svētkiem. Par Latvijas valsts svētku vēsturiskajiem aspektiem un to nozīmi pastāstīs Liepājas un Karostas, kā arī Neatkarības kara (Brīvības cīņu) gide un grāmatas “2Q2Q” autore Sarmīte Stepane.

Ukrainas civiliedzīvotāji tiks iepazīstināti arī ar vienoto notikumu kalendāru www.kalendars.liepaja.lv un tā lietošanu atpūtas un brīvā laika aktivitāšu plānošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamo sarunu vakari temati tiks izvēlēti, balstoties uz Ukrainas iedzīvotāju vēlmēm un ierosinājumiem. Lai veidotu padziļinātāku priekšstatu par tematiem, iespēju robežās uz sarunu vakariem tiks aicināti arī dažādi eksperti un nozaru pārstāvji.

Uz sarunu vakariem tiek aicināti Liepājā un tuvākajā reģionā mītošie Ukrainas iedzīvotāji.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.