Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā notiks NVO Izaugsmes inkubatora atklāšanas pasākums

Lai veicinātu nevalstisko organizāciju attīstību, šodien plkst.14 kopienas “Impact Hub Liepāja” telpās notiks nevalstisko organizāciju Izaugsmes inkubatora programmas atklāšana aģentūru LETA informēja kopienas vadītāja Dana Liniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trīs mēnešu laikā izaugsmes programmā piedalīsies 18 dažādas organizācijas no Liepājas, Dienvidkurzemes novada, Brocēniem, Kuldīgas, Dundagas un Augšdaugavas novada. Programmas mērķis ir nevalstisko organizāciju vadītāju un veidotāju prasmju pilnveidošana un ambīciju kāpināšana gan biedru un sadarbības partneru piesaistes procesos, gan finansiālo resursu apguvē.

Kā skaidro Liniņa, izaugsmes inkubatora programma sastāvēs no sešiem moduļiem, kuros tiks izklāstīti tādu tēmu praktiskie aspekti un nianses kā stratēģija un mērķi, organizācijas resursi, administratīvā vadīšana, publicitāte un sadarbības tīkli, starptautiskā sadarbība un finansējuma programmas, saimnieciskās darbības ieņēmumi un citas.

Programmas laikā dalībniekiem būs pieejams pieredzējušu mentoru atbalsts, kuru pieredze NVO sektorā un biznesa vidē atbalstīs dalībnieku izaugsmes plānus, lai nodrošinātu praktisku ieguvumu nevalstisko organizāciju finansiālās kapacitātes paaugstināšanā. Cikla noslēgumā dalībnieki prezentēs savu attīstību un rezultatīvos rādītājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“NVO Izaugsmes inkubatora programma veido NVO inkubācijas ekosistēmu kā jaunu pieeju NVO izaugsmei un līdzdalības veicināšanai”, informē NVO Izaugsmes inkubatora programmas līdzautors, līdzdalības eksperts un biedrības “Next” valdes loceklis Vilis Brūveris.

Šāda programma līdz šim Latvijā vēl nav īstenota, tāpēc tā ir unikāla un īpaša ar to, ka apvieno nevalstiskā un biznesa sektora labākās prakses un pieejas organizācijas darbības attīstībai, apgalvo programmas īstenotāji. Programmas laikā organizācijām būs iespēja izstrādāt savas NVO izaugsmes plānu, saņemt iedvesmu un mentoringu no Latvijas labākajiem NVO un biznesa jomas ekspertiem, uzsver Brūveris.

Programmas izaugsmes izaicinājumu ir pieņēmuši vadītāji un pārstāvji no biedrībām “Austras biedrība”, “Brocēnu hokeja klubs”, “4D – Darbs. Dienests. Drošība. Demokrātija”, Kurzemes reģiona audžuģimenes biedrība “Estere”, “Keep the Change”, “Kuldīgas Senioru skola”, “kultūrBĀKA”, “Mantinieki”, centrs “Marta” Liepājas nodibinājums, Dundagas bērnu dienas centrs “Mājas”, “Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība”, “LgSC”, “Radi vidi pats”, “Roku rokā RR”, nodibinājums “Sociālā atbalsta un izglītības fonds”, attīstības fonds “Stari”, “Tabitas sirds” un “Ziemupīte”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.