“Liepāja” OHL otro reizi divās dienās pārspēj “Dinaburga” komandu

Foto no HK “Liepāja” arhīva

“Liepāja” trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē pieveica vietējo “Dinaburga” komandu, Daugavpilī svinot uzvaru otro dienu pēc kārtas.

Liepājnieki viesos ar pārspēja “Dinaburga” ar 7:2 (0:0, 3:0, 4:2), vēsta LETA.

Kaut arī pirmajā periodā iekarot mājinieku vārtus “Liepājai” neizdevās, 50.minūtē Liepājas hokejisti bija panākuši piecu vārtu pārsvaru – 5:0.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Klāvs Plānics, pa vieniem – Artjoms Anosovs, Vasilijs Narzjajevs, Toms Tiļļa, Dmitrijs Seļutins un aizsargs Renārs Kamergrauzis. Anosovam šajā mačā arī rezultatīva piespēle, bet divas rezultatīvas piespēles sakrāja aizsargs Reinis Demiters.

Mājinieku rindās izcēlās Vladislavs Barkovskis un Artjoms Pankevičs.

Dienu iepriekš “Liepāja” uzvarēja ar 2:1.

Vēl trešdien bija paredzēta “Mogo”/LSPA un “Olimp”/”Venta 2002” spēle, taču tā ir pārcelta uz vēlāku laiku.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 42 punktiem 23 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 41 punktu 24 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 29 punktiem 21 duelī ir trešā, bet aiz tās ar 18 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem ierindojas “Olimp”/”Venta 2002”. Piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi 13 punktus 21 spēlē, sestajā vietā ar septiņiem punktiem 22 mačos atrodas “Dinaburga”, bet ar pieciem punktiem 23 spēlēs pēdējo vietu ieņem Rīgas “Prizma”.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.