Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā pašvaldības policija sāk sodīt tos, kas pie tirgus iet pa taisno

Foto no Liepājas Pašvaldības policijas arhīva

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki pastiprināti turpinās veikt regulārus preventīvos pasākumus, kuru ietvaros tiek uzraudzīta ceļu satiksmes noteikumu ievērošana, vēršot uzmanību drošai ceļa braucamās daļas šķērsošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 29.aprīlī, tika veikts preventīvais pasākums Siena ielā, kur izteikti novērojami pārkāpumi, kad cilvēki drošai ielas šķērsošanai neizvēlas regulējamo gājēju pāreju, bet gan šķērso brauktuvi aptuveni 10 metru attālumā no tās. Preventīvais darbs notika laikā, kad novērojama intensīva satiksme un, diemžēl, gājējiem tas nebija šķērslis, lai pārkāptu ceļu satiksmes noteikumus, informē pašvaldības policija.

Konkrētā lokācija tika uzraudzīta 30 minūtes un šajā laikā uzsākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi un novērsti 20 pārkāpumi par ielas braucamās daļas šķērsošanu neatļautā vietā.

Veicot pārrunas ar pārkāpējiem, tika noskaidrots, ka viens no būtiskākajiem iemesliem kāpēc brauktuve netiek šķērsota pa gājēju pāreju, ir tas, ka tieši šajā neatļautajā vietā, brauktuvi šķērsot esot visērtāk, taču novērojumi liecina, ka brauktuvi šķērsojošie gājēji pēc tam tāpat paiet garām regulējamai gājēju pārejai. Liepājas pilsētas Pašvaldības policisti, pēc preventīvā pasākuma veikšanas, secināja, ka vairums pārkāpēju savu vainu apzinās, taču to nenožēlo. Tāpat vairāki pārkāpēji uzskata, kas tieši šajā vietā vajadzētu izveidot gājēju pāreju.

Par šo noteikumu pārkāpšanu gājējiem var tikt piemērots brīdinājums vai naudas sods no divām līdz sešām naudas soda vienībām (līdz 30 eiro).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.