Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā piketēs pret Zvejnieku alejas izzāģēšanu parkā topošā SPA centra autostāvvietas ierīkošanai

Piektdien, 19. aprīlī, pulksten 16 Liepājā, Rožu ielā iepretim Liepājas domei, notiks biedrības “Radi Vidi Pats” organizētais pikets pret koku izzāģēšanu jūrmalas parkā, daļā Zvejnieku alejas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koki tur esot jāizzāģē, lai ierīkotu topoša SPA centra autostāvvietu. Par spīti tam, ka koku izzāģēšanas iecere netika atbalstīta sabiedriskajā apspriešanā. Atšķirībā no pašas vecās Vannu mājas pārveides par modernu SPA centru, kuru daudzi liepājnieki atbalsta. Lai gan arhitekti nav par to sajūsmā, portālu “ReKurZeme” informē “Radi Vidi Pats” komunikācijas speciāliste Alise Sevrjukova.

Piketa organizatori norāda, ka nav īsti skaidrs, kādēļ SPA gadījumā Liepājas dome nevar iet kompromisa ceļu, gan atbalstot uzņēmēju, gan ieklausoties liepājnieku viedoklī. Tas taču izdevās, martā lemjot par SIA “DG Termināls” darbību Liepājas ostā, Tosmares kanāla malā. “DG Termināls” varēs tur pārkraut vairāk naftas un ķīmisko produktu, tomēr nevarēs uzsākt gumijas un plastmasas atkritumu pārstrādi.

“Ja sabiedrības viedokli ņem vērā tikai tad, kad Liepājas pašvaldībai vajag papildargumentus saviem lēmumiem – tas demoralizē iedzīvotājus, rādot, ka visiem līdzdalības instrumentiem īsti nav nozīmes. Droši vien līdzīgas problēmas ar iedzīvotāju līdzdalības rezultātu ignorēšanu pastāv arī citās pašvaldībās,” norāda piketa organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Radi Vidi Pats” piektdien, 19. aprīlī, dienā, kad starptautiskā kustība “Fridays For Future” aicina aktīvistus visās valstīs iestāties par ekoloģiskām prasībām, rīkos savu piketu un aicina rīkoties arī citas biedrības un aktīvistus gan Liepājā, gan citur Latvijā, lai panāktu visu sabiedrisko apspriešanu rezultātu ievērošanu savā pašvaldībā un visā valstī!

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.