Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā sadziedāsies Dziesmu vakarā Jāņu noskaņās

Trešdien, 7. jūnijā, pulksten 18 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3) notiks Dziesmu vakars Jāņu noskaņās. Sadziedāšanos vadīs un Jāņu dziesmas mācīs Inese Muižniece un Austrasbērni. Ieeja par ziedojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ieskandināsim vasaras saulgriežus, apgūstot skaistās Jāņu dziesmas. Kopā gatavosimies Jāņu svinībām!” aicina Inese Muižniece. Dziesmu vārdi un akordi būs pieejami – aicināti gan līdzi dziedātāji, gan līdzi spēlētāji.

Dziesmu vakari jeb sadziedāšanās latviešu tautasdziesmās notiek reizi mēnesī. Berči zālē pulcējas ļaudis, kas vēlas padziedāt un iepazīt, iespējams, mazāk dzirdētas tautasdziesmas, gan arī viegli sadziedāties jau labi zināmajās. Aicināts ikviens interesents.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai. Ziedot iespējams arī jebkurā laikā, veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums Austras biedrībai” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.

Dziesmu vakaru rīko Austras biedrība un radošās telpas “Austras istaba” pārstāvji, atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un mākslas galerija “Romas dārzs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.