Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā spēlēs bērnu iemīļoto Operetes teātra iestudējumu “Karlsons”

15.aprīlī pulksten 15 Liepājas Olimpiskajā centrā tiks izspēlēts bērnu iemīļotais Operetes teātra iestudējums visai ģimenei – muzikālā piedzīvojumu spēle «Karlsons» pēc Astrīdas Lindgrēnes leģendārā stāsta un Ārnes Oita mūzikla motīviem. Lomās: Kārlis Rūtentāls, Megija Krista Strautmane, Laura Purena-Kancāne, Tatjana Kalniņa, Sabīne Krilova, Anastasija Dolgoņenko, Elīna Avotiņa, Patrīcija Kozlovska, Elīna Bojarkina, Sandija Dovgane, Inmārs Sikle, Adams Vaicis, Dāvids Loks un instrumentālā grupa džeza pianista Madara Kalniņa vadībā, informē Operetes teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Elza Hlevicka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brālītis un Karlsons, kurš dzīvo uz jumta, ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Izrāde domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus. Šī muzikālā iestudējuma kodols ir spēle: kurš kuru pārspēs, pārspēlēs? vai ir iespējama fantāzijas un reālās pasaules satikšanās dzīves spēlē, fantāzijās? Noteikti! – ja abas šīs pasaules vieno sapnis, kura aizsākums meklējams bērnībā.

Karlsons lido atkal un piedzīvojumi turpinās! Lai arī vecāki Brālītim nopērk suni, lai viņš nejustos vientuļi, Karlsons tik un tā ir daudz labāks rotaļu biedrs, jo viņš allaž ir brīvs, neatkarīgs, pārdrošs un gatavs draiskulībām. Spēlei un improvizācijai ir viens dzinējspēks – radīt enerģiju un prieku gan spēlētājos, gan skatītājos. «Es gribu priecāties, citādi nepiedalos,» saka Karlsons. Izrādes veidotāji aicina līdzdarboties “bulciņu dzīrēs”, spokoties, lidot un palaidņoties kopā ar Karlsonu un Brālīti!

««Karlsons» ir aizraujoša, asprātīga muzikāla piedzīvojumu spēle par pasauli ar noslēpumu, jo daudzi ir mēģinājuši minēt Karlsona mīklu – kas viņš īstenībā ir: Brālīša fantāzija vai tiešam reāla būtne? Īsta pasaku grāmata, kā formulējis Ērihs Kestners, kura domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem. Mēs izrādē esam pieturējušies pie šīs domas,» saka izrādes režisors Valdis Lūriņš, piebilstot, ka interesanti būs gan vismazākajiem, gan arī pieaugušajiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iestudējuma atjaunojums. Oriģināla radošā komanda: režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks. scenogrāfs Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece Juta Ķimmenīte.
Muzikālais vadītājs Madars Kalniņš.

Biļešu cenas: 12 – 20 EUR. Biļetes uz izrādi var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/125625

Mazajiem skatītājiem nav vecuma ierobežojuma. Biļetes bērniem jāiegādājas no 4 gadu vecuma, ja arī neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Vairāk informācijas: www.facebook.com/OperetesTeatris, www.operetesteatris.lv

Foto – Mārīte Meļņika

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.