“Liepāja” un “Ogre” tiksies ceturtajā LBL bronzas medaļu sērijas mačā

Šodien “Liepāja” “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) sērijas par bronzas medaļām ceturtajā mačā savā laukumā var izcīnīt bronzas medaļas, pieveicot “Ogri”.

Spēle Liepājas olimpiskajā centrā sāksies plkst.19, tiešraidē to pārraidot televīzijas kanālam TV4 un tīmekļa vietnei “Sportacentrs.com”, vēsta LETA.

Sērijā līdz trim uzvarām ar 2-1 vadībā joprojām ir liepājnieki, kuri pirmajos divos mačos svinēja panākumus ar 78:66 un 111:108, spēlei beidzoties otrajā pagarinājumā, bet trešajā duelī ar 81:82 atzina “Ogres” pārākumu.

Ogrēnieši ceturtdaļfinālā ar 3-0 apspēlēja “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, bet “Liepāja” pārspēja “Latvijas Universitāti” ar 3-1. Pusfinālā “Ogre” ar 1-3 piekāpās “Ventspilij”, bet “Liepāja” sērijā ar “VEF Rīga” bija vadībā ar 2-1 un atzina pretinieku pārākumu vien piecos mačos.

Ogres vienība Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) pamatturnīru noslēdza septītajā vietā un ceturtdaļfinālā ar 0-2 piekāpās Tallinas “Kalev”/”Cramo”. “Liepāja” ieņēma 11.vietu un ceturtdaļfinālam nekvalificējās.

Abas vienības šosezon LIBL tikās divreiz, abās spēlēs uzvarot “Ogrei” (81:68 un 99:68).

Finālsērijā līdz četrām uzvarām ar “Ventspils” un “VEF Rīga” līdzdalību rezultāts ir 2-1 Rīgas komandas labā.

Pērn par LBL čempioniem tika kronēti “VEF Rīga” basketbolisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja “Ventspili”, bronzas godalgas izcīnot “Ogrei”.