“Liepāja” uzņem LU basketbolistus trešajā LBL ceturtdaļfināla spēlē

“Liepājas” un “Latvijas Universitātes” (LU) basketbolisti šodien Liepājā spēkosies trešajā “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla spēlē.

Mačs Liepājas olimpiskajā centrā sāksies plkst.19, un tiešraidē to pārraidīs televīzijas kanāls TV4 un tīmekļa vietne “Sportacentrs.com”, vēsta LETA.

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē liepājnieki uzvarēja savā laukumā ar 93:65, bet otrajā mačā LU mājās bija pārāki ar 82:67, sērijā līdz trīs uzvarām izlīdzinot rezultātu 1-1.

Sērijas turpinājumā abas komandas 15.aprīlī tiksies Rīgā, bet, ja būs nepieciešams arī piektais mačs, tad tas 17.aprīlī paredzēts Liepājā.

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā “Liepāja” ar 12 uzvarām 30 mačos bija desmitā, bet studenti ieņēma 13.vietu, gūstot par diviem panākumiem mazāk. Regulārajā turnīrā abos savstarpējos mačos pārāki bija LU basketbolisti – 91:88 viesos un 86:78 mājās.

Šī pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar valsts čempioni “VEF Rīga”.

Otrā ceturtdaļfinālā uzvaru svinēja “Ogre”, kas ar 3-0 bija pārāka pār “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” komandu, un pusfinālā spēkosies ar “Ventspili”.

Pērn par LBL čempioniem tika kronēti “VEF Rīga” basketbolisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja “Ventspili”, bronzas godalgas izcīnot “Ogrei”.