Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā uzstāsies unikālais austrāliešu folkroka dziedātājs Kaurna Kronins

Sestdien, 6. augustā, Liepājā, Beberliņu atpūtas parkā savas Eiropas turnejas ietvaros koncertu sniegs pasaulē atzītais mūsdienu folka mūzikas žanra pārstāvis Kaurna Kronins (Kaurna Cronin) no Austrālijas, kas nupat klajā laidis savu astoto studijas albumu “Harsh Beauty”, portālu “ReKurZeme” informē „BB wakepark” vadītāja Santa Vēvere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Žurnāls “Out Now Magazine” Kroninu sauc par “īstu mūsdienu folka spēku, izcilu mākslinieku un pasaulē atzītu izpildītāju”, savukārt “Australian Musician” par viņu raksta, “Kā visi labākie dziesminieki, Kaurna ir gan dedzīgs dzīves vērotājs, gan lielisks stāstnieks.”

Kaurna Kronins silda klausītāju sirdis visā pasaulē ar dzīvo mūziku, kuras saknes meklējamas folka akustiskajā izcelsmē. Kronins ir valdzinošs izklaidētājs, kurš vienmēr cenšas virzīt folka žanru jaunos augstumos un ar savu neparasto muzicēšanas stilu jau daudzus gadus turpina sajūsmināt auditoriju un pārsteigt kritiķus. Viņam padodas inteliģenti un sirsnīgi dziesmu teksti tautas trubadūru tradīcijās.

Kroninam ir piešķirta Folk Alliance Australia “Gada mākslinieka” balva, Australian Folk Music Awards balva kategorijā “Labākais solo mākslinieks”, prestižā APRA-AMCOS “Emily Burrows Award” balva, Fowlers Live Music Awards “Labākā akustiskā mākslinieka” balva, ARBA “Roots gada albuma” balva, kā arī South Australian Music Awards “Dzīvās mūzikas balva”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar vairāk nekā 600 sniegtajiem koncertiem Eiropā Kronina unikālais folkmūzikas sajaukums un aizkustinošie priekšnesumi ir savaldzinājuši skatītājus visā Eiropā un Austrālijā. Šis klejojošais stāstnieks atrodas jaunas Austrālijas folka mākslinieku paaudzes smailē, no jauna iztēlojot un attīstot veidu, kādā dalīties mūzikā, rakstīt to un baudīt visā pasaulē.

Reizē ar nupat klajā laisto albumu “Harsh Beauty”, kurā Kronins izveidojis sulīgu un emocionālu skaņu ainavu dziļi stilīgām dziesmām, ko caurstrāvo bagātīga Austrālijas tēlainība un pasaulīgi stāsti, viņš dodas plašā Eiropas turnejā, kuras ietvaros ar savu grupu koncertē arī Vācijā, Zviedrijā, Igaunijā, Polijā, Dānijā un Somijā. Skaniskais un liriskais briedums, ko viņš ar smagu darbu sasniedzis ilggadēju turneju laikā, izpaužas arī šajā paša producētajā un ierakstītajā skaņu ierakstā, demonstrējot to, kā dēļ Kroninu uzskata par vienu no mūsdienu folka mūzikas līderiem.

Atgādinām, ka Beberliņu atpūtas parkā “BB wakepark” Liepājā jau 9 reizi norisināsies “BB Summer Jam” – ikgadējās kabeļveikborda sacensības ar brīvdabas koncertiem kulminācijā. Turklāt pasākums ir baudāms bez maksas!

“BB Summer Jam” muzikālā daļa sāksies pulksten 19 ar Kaurna Kronina uzstāšanos, ko turpinās Lietuvā dzimušā un Mali uzaugušā mūziķa un producenta, savulaik tik populārās grupas Skamp dibinātāja Viktora Diavaras jaunākais projekts Afrodelic, kas publiku piesaista ar intriģējošu afrikāņu mūzikas un elektronisko ritmu sajaukumu, bet vakaru noslēgs DJ NINAS ELEKTRICHKAS un DJ KIRHAS elektroniskās mūzikas ritmi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.