“Liepāja” uzvar pirmajā mačā par LBL bronzas medaļām

“Liepāja” ceturtdien Ogrē izcīnīja uzvaru pirmajā mačā cīņā “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļām.

Liepājnieki viesos ar rezultātu 78:66 (31:19, 19:19, 11:15, 17:13) pārspēja “Ogres” basketbolistus un sērijā līdz trīs uzvarām izvirzījās vadībā 1-0, vēsta LETA.

Uzvarētāju rindās Kārlis Šiliņš izcēlās ar 24 punktiem un 16 bumbām zem groziem, Renārs Birkāns pievienoja 20 punktus un četras rezultatīvas piespēles, bet 14 punktus guva Kristaps Miglinieks.

“Ogres” komandā Renārs Magone ar 17 punktiem bija rezultatīvākais, kamēr Viljams Teltons guva 15 punktus un piecas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Nākamais mačs sērijā paredzēts 7.maijā, kad spēli savā laukumā aizvadīs liepājnieki.

Ogrēnieši ceturtdaļfinālā ar 3-0 apspēlēja “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, bet “Liepāja” pārspēja “Latvijas Universitāti” ar 3-1.

Pusfinālā “Ogre” ar 1-3 piekāpās “Ventspilij”, bet “Liepāja” sērijā ar “VEF Rīga” bija vadībā ar 2-1 un atzina pretinieku pārākumu vien piecos mačos.

Ogres vienība Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) pamatturnīru noslēdza septītajā vietā un ceturtdaļfinālā ar 0-2 piekāpās Tallinas “Kalev”/”Cramo”. “Liepāja” ieņēma 11.vietu un ceturtdaļfinālam nekvalificējās.

Abas vienības šosezon LIBL tikušās divreiz, abās spēlēs uzvarot “Ogrei” (81:68 un 99:68).

Trešdien cīņu par zelta medaļām sāka “VEF Rīga” un “Ventspils”, Rīgā ar 83:80 uzvarot ventspilniekiem.

Pērn par LBL čempioniem tika kronēti “VEF Rīga” basketbolisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja “Ventspili”, bronzas godalgas izcīnot “Ogrei”.