Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā vecākus ar bērniem līdz divu gadu vecumam aicina uz bezmaksas informatīvo nodarbību ciklu

Liepājā vecāki ar bērniem līdz divu gadu vecumam aicināti uz bezmaksas informatīvo nodarbību ciklu, aģentūru LETA Liepājas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai sniegtu zināšanas un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus vecākiem par bērnu līdz divu gadu vecumam audzināšanu, tiek organizēts četru nodarbību cikls. Pirmā cikla nodarbība norisināsies 11.maijā.

Informatīvo nodarbību ciklā tiks apskatītas dažādas ģimenēm noderīgas tēmas par bērnu audzināšanu.

Trešdien, 11.maijā, plkst.18 Liepājas Reģionālās slimnīcas vecmāte Ineta Vītola runās par bērna attīstību, jaundzimušā aprūpi, vannošanu, vides iekārtošanu, bērna miegu un citām praktiskām lietām, ar ko saskaras vecāki, audzinot mazuli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien, 12.maijā, plkst.18 uztura speciāliste Annija Albertiņa stāstīs par bērna uzturu un ēdināšanu. Ceturtdien, 19.maijā plkst.18 psiholoģe Iveta Gēbele stāstīs par veselīgu emocionālo vidi ģimenē, bērna emocionālo attīstību un citām tēmām.

Piektdien, 27.maijā, plkst.18 fizioterapeite Ieva Vasiļjeva dalīsies ar zināšanām par to, kā pareizi turēt, nēsāt, ģērbt, pārvietot un mazgāt mazuli, kādas rotaļlietas izvēlēties mazuļa fiziskās veselības veicināšanai un tamlīdzīgām tēmām.

Nodarbības norisināsies klātienē Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14, ieeja no sētas puses. Piesakoties nodarbību ciklam, jāapmeklē visas informatīvo nodarbību ciklā ietvertās nodarbības. Vienas nodarbības ilgums ir divas stundas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363, sūtot sms, kurā jānorāda vārds, uzvārds un personu skaits no ģimenes, kas apmeklēs nodarbības.

Nodarbības klātienē tiek organizētas zaļajā režīmā, uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projektā “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.