Liepājā veiksmīgi noslēdzas pirmās “TRX funkcionālā fitnesa sacensības 2023”

Sestdien, 13. maijā, sporta klubs “CF Liepāja” pirmo reizi Latvijā organizēja “TRX funkcionālā fitnesa sacensības 2023”, kuras tika organizētas ar Liepājas valstspilsētas atbalstu un pulcēja TRX piekares sistēmas un funkcionālā fitnesa entuziastus.

Sacensību dalībnieki startēja vīriešu, sieviešu un jauniešu klasēs. Dalībniekiem bija jāveic dažādi uzdevumi ar TRX piekares sistēmu un citu sporta inventāru, portālu “ReKurZeme” informē sacensību organizatori.

Sacensību organizatoriem ir liels prieks un lepnums, par jauniešiem (12-15 gadi), kuri piedalījās sacensībās. Paldies, viņu vecākiem un treneriem, kuri viņus iedrošināja un atbalstīja.

Jauniešu klasē (meitenes 12-15 gadi): 1. vietu izcīnīja Terēzē Dzērve, 2.vietu Estere Sudmale, 3. vietu Lenija Gusta.

Jauniešu klasē (zēni 12-15 gadi): 1. vieta Aleksejs Orlovs, 2. vieta Ričards Burts Foss, 3. vieta Hugo Liepiņš.

Sieviešu klasē spraigā cīņā 1.vietu izcīnīja Laura Hartmane, 2. vieta Ilona Aigare un 3.vietu Ieva Mohovikova.

Vīriešu klasē triumfēja Ainars Sudmalis, 2.vietu izcīnīja Endijs Martinsens un 3.vieta Andis Krētainis.

Sacensību organizatori sporta klubs “CF Liepāja” vēlas pateikties par atbalsu un balvu fondu “Liepājas Papīrs”, “LOC”- Liepājas Olimpiskais centrs, “Kuršu Mežs”, “G-Fitness”, ”DionSportlab” un “Tru-Fit” ,kuri parūpējās par veselīgām uzkodām un dzērieniem sportistiem.