Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā vienā no depozīta punktiem uzstāda lielākas jaudas taromātu

Analizējot taromātos nodoto depozīta iepakojumu apjomus, SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” (DIO) uzstādījis jaunu taromāta modeli Liepājas veikalā Top! (Pulkveža Brieža ielā 14), kas paredzēts lielāka tukšā iepakojumu apjoma pieņemšanai. Taromātā var nodot līdz pat 60 iepakojumiem minūtē, kas nodrošinās papildu ērtības pircējiem. Depozīta sistēmas operators arī turpmāk analizēs aktuālos datus un pieprasījumu pēc iepakojumu nodošanas, lai turpinātu pilnveidot depozīta punktu darbību, portālu “ReKurZeme” informē “Depozīta Iepakojuma Operators” mediju koordinatore Dārta Katrīne Salna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esam Latvijā ieviesuši pilnīgi jaunu sistēmu, kas, kā apliecina aktuālie dati, jau ieņēmusi stabilu vietu iedzīvotāju ikdienā – līdz šim brīdim depozīta sistēmā nodoti jau vairāk nekā 98 miljoni tukšo dzērienu iepakojumu. Turpinām sistēmu pilnveidot, tādēļ aktīvi monitorējam situāciju depozīta punktos, tostarp analizējam datus par nodoto iepakojumu apjomiem. Esam secinājuši, ka pieprasījums pēc iepakojumu nodošanas Liepājas veikalā Top! ir lielāks, nekā iepriekš paredzējām, tādēļ kopā ar tirgotāju tika nolemts nomainīt veikalā esošo taromāta modeli pret jaudīgāku, kas ir paredzēts lielāka iepakojumu apjoma pieņemšanai. Ceram, ka jaunuzstādītais taromāts padarīs veikala klientu iepakojumu nodošanas procesu ērtāku un patīkamāku,” komentē SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” loģistikas un infrastruktūras direktors Gatis Galejs.

SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” atgādina, ka depozīta sistēmā var nodot tikai tukšus un nesaspiestus iepakojumus, kas ir marķēti ar Latvijas depozīta zīmi. Iepakojumam ir jābūt pilnībā iztukšotam, un taromātā tas ir jāievieto ar apakšējo daļu pa priekšu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.