Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Liepājas autobusu parks” akcionāri kārtējā sapulcē jūlija beigās lems par pērnā gada peļņas sadali

Publicitātes foto

AS “Liepājas autobusu parks” valde sasaukusi akcionāru kārtējo sapulci 26.jūlijā, kurā lems par 2021.gada pārskata apstiprināšanu un peļņas izlietošanu, liecina paziņojums uzņēmuma mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcionāru kārtējā sapulcē plānots uzklausīt valdes, padomes un zvērināta revidenta ziņojumus, kā arī apstiprināt 2021.gada pārskatu un lemt par pērn gūtās peļņas sadali. Tāpat sapulcē paredzēts ievēlēt zvērinātu revidentu 2022.gada pārskata revidēšanai un noteikt zvērinātajam revidentam atlīdzību, vēsta LETA.

Akcionāru sapulcē plānots pārvēlēt arī “Liepājas autobusu parka” padomi, un padomes locekļiem noteikt atlīdzību.

Akcionāru sapulce notiks 26.jūlijā plkst.10, Cukura ielā 8/16, Liepājā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Liepājas autobusu park” padomes priekšsēdētājs ir Edgars Dupats, bet padomes locekļi ir Didzis Jēriņš, Atis Deksnis un Harijs Krongorns.

Pēc Konkurences padomes 2022.gada 29.marta lēmumā par Konkurences likuma pārkāpuma konstatēšanu “Liepājas autobusu parka” darbībās, uzņēmuma mazākuma akcionārs (34,85%) ir Liepājas pašvaldība, bet 59,83% akciju pieder SIA “LAP1R”, kas, pēc “Firmas.lv” datiem, pastarpināti pieder Andra Šķēles (67%) un Aināra Šlesera (33%) ģimenēm.

Kompānija “Liepājas autobusu parks” reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 878 417 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmums 2020.gadā strādāja ar 10,926 miljonu eiro apgrozījumu un 475 752 eiro peļņu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.