Liepājas badmintonisti startē “Yonex Latvia Junior 2022”, izcīna medaļas Latvijas Senioru čempionātā un “Baltijos Taure” Klaipēdā

Ar lieliskiem rezultātiem no Talsiem atgriezušies Liepājas badmintona seniori, kas 26.novembrī startēja Citro Latvijas senioru čempionātā. Čempionāts pulcēja 60 rakešu spēles vecmeistarus no visas Latvijas, tostarp arī 5 liepājniekus, kas izcīnīja trīs goda pjedestālus un vienu 4.vietu.

Sudraba medaļas vīriešu dubultspēlēs vecuma grupā 50+ Guntim Pirktiņam ar Aigaru Breču, līdzīgā cīņā 21:-23; 18-21 finālā atzīstot Aleksandra Božeņecka (Valka) un Uģa Brieža (Rīga) pārākumu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

Divas bronzas godalgas sieviešu vienspēlēs mūsu Innai Korjukinai (45+) un Ilzei Gūtmanei (35+), kā arī bronza abām arī sieviešu dubultspēlēs.

4.vieta Dāvim Bernānam vīriešu vienspēlēs 40+, mazajā finālā trijos setos ar pagarinājumu (22-20; 21-23; 16-21) piekāpjoties Tomam Saļņikovam no Ventspils.

Savukārt 19.novembrī Klaipēdā, norisinājās badmintona turnīrs “Baltijos Taure”, kurā mūsu badmintonisti izcīnīja septiņas godalgas un divas 4.vietas.

Zelts Gustavam Dāvidam Brečam un Evelīnai Smirnovai jauktajās dubultspēlēs finālā pārspējot kluba biedrus Leonardo Golovčenko un Martu Heizi.

Zelts sieviešu dubultspēlēs Martai Heizei un Žanetei Grijniecei finālā pārvarot Evelīnas Smirnovas un Erikas Žiaušytes pretestību, kam rezultātā sudraba godalgas.

Divi sudrabi Gustavam Dāvidam Brečam – vīru vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Leonardo Golovčenko. Golovčenko vienspēlēs palika 4.vietā.

Zelts D grupas vīriešu dubultspēlēs Anrijam Zaķim un Arnoldam Tiļļam.

Liepājniekiem arī divas 4.vietas: zaudējums 3 setos mazajā finālā jauktajās dubultspēlēs un “koka” medaļas Anrijam Zaķim un Žanetei Grijniecei, tāds pats liktenis vīru dubultspēlēs arī Guntim Pirktiņam un Aigaram Brečam.

5.vieta jauktajās dubultspēlēs Nilam vītoliņam un Diānai Čaikai, Diāna startēja arī sieviešu dubultspēlēs, kur pārī ar Madaru Vītolu palika 6.vietā.

Bet no 11.-13.novembrim Siguldā norisinājās Eiropas reitinga turnīrs jauniešiem Yonex Latvia Junior 2022 un papilddturnīrs Challenge Cuup.

Vienu uzvaru un augsto 9.vietu 36 “vīru” konkurencē Yonex Latvia Junior 2022 vienspēlēs izcīnīja Leonardo Golovčenko, kas dubultspēlēs pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu maču par iekļūšanu labāko astotniekā uzvarēt nespēja, tā paliekot dalītā 9.vietā.

Marta Heize un Žanete Grijniece vienspēlēs Yonex Latvia Junior 2022 pie uzvarām netika, rezultātā tika gūtas dalītas 17.vietas, bet dubultspēlēs abām abām dalīta augstā 5.vieta.

Leonardo Golovčenko un Marta Heize startēja arī jauktajās dubultspēlēs, kur maču par iekļūšanu labāko sešpadsmitniekā zaudējuši palika dalītā 17.vietā.

Papildturnīrā Challenge Cuup U21 vienspēlēs Gustavs Dāvids Brečs aizcīnījās līdz 5.vietai, dubultspēlēs pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu izcīnīja bronzu, bet jauktajās dubultspēlēs ar Evelīnu Smirnovu tika pie sudraba godalgām.

Divas 4.vietas Challenge Cuup dubultspēlēs Leonardo Golovčenko – gan pārī ar valmierieti Rolandu Bračikovu, gan mikstos ar Martu Heizi.

Marta Heize pārī ar Žaneti Grijnieci dubultspēlēs ierindojās 5.vietā.