Liepājas badmintonistiem godalgas Rīgā un Klaipēdā

Foto – Aigars Brečs

Godalgām bagāti liepājnieki ir aizvadījuši Rīgas badmintona turnīru 11.jūnijā un starptautisko badmintona turnīru “Baltijos taurė” 18.jūnijā Klaipēdā.

Rīgā lielisks starts Martai Heizei, kas sieviešu vienspēlēs A grupā izcīnīja bronzu, sudrabs Heizei A grupas sieviešu dubultspēlēs pārī ar valmiernieci Dārtu Alisi Demiteri un 4.vieta A grupas jauktajās dubultspēlēs pārī ar Leonardo Golovčenko, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

Golovčenko satrtēja arī U17 jauniešu atlasē rezervistiem dalībai XVI Eiropas vasaras olimpiādē, kur ar divām uzvarām trīs spēlēs palika otrais. Latviju Banska Bistrica pārstavēs Toms Sala un Elza Zitāne RSP/RBS.

Medaļas liepājniekiem arī Klaipēdā, kur goda pjedestāla augstākais pakāpiens jauktajās dubultspēlēs B grupā Gunaram Granovskim ar Katrīnu Bušu, bet sudrabs Leonardo Golovčenko un Martai Heizei.

Zelts sieviešu dubultspēlēs Martai Heizei un Katrīnai Bušai B grupā.

Vīru konkurencē dubultspēlēs sudrabu izcīnīja Leonardo Golovčenko pārī ar Anriju Zaķi, bronzu atstājot brāļiem Artim un Gunāram Granovskiem.

Jauktajās dubultspēlēs startēja arī Anrijs Zaķis ar Inga Vaicekauskienė no Kalipēdas izcīnot 6.vietu. Bet Artis Granovskis pārī ar Rusnė Vidzėnaitė no Paņevežas palika 7.vietā.

Liepājas badmintonisti saka paldies par atbalstu Liepājas pilsētai.