Liepājas cīkstoņiem medaļas Latvijas meistarsacīkstēs

Publicitātes foto

Pagājušās nedēļas nogalē, 18. un 19. martā, Daugavpilī notika Latvijas meistarsacīkstes grieķu- romiešu un brīvajā cīņā U15 vecuma grupā.

Liepājas Kompleksās sporta skolas sportisti grieķu-romiešu cīņā ieguva divas pirmās vietas: Ruslans Bormotovs (48kg) un Ričijs Žalims (85kg). Otrā vieta Andrejam Hudjakovam (38kg) un Genādijam Ušakovam (+85kg), savukārt trešo vietu izcīnīja Žans Meškis (41kg), Kirils Zemans (62kg), Emīls Solovjovs (68kg), Daņila Bļinovs (75kg).

Brīvajā cīņā par čempioni savā svara kategorijā kļuva Viktorija Irkle (66kg), otrajā vietā ierindojās Rebeka Laipniece (50kg), Madara Kalniņa (58kg) un Laura Šmāla (62kg). Tāpat brīvajā cīņā trešo vietu izcīnīja Ralfs Štigners (62kg), portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Grieķu-romiešu cīņā komandu vērtējumā Liepājas Kompleksā sporta skola ierindojās otrajā vietā, pavisam nedaudz piekāpjoties Daugavpils Individuālo sporta veidu skolai. Brīvajā cīņā meitenēm Liepājas komandai otrā vieta, pirmajā vietā Daugavpils Individuālo sporta veidu skola, bet trešajā vietā Ķekavas komanda.

Sportistu treneris Jānis Rērihs saka: “Diemžēl diviem mūsu sportistiem, kuri bija spējīgi cīnīties par medaļām, nācās izstāties no sacensībām slimības dēļ, taču kopumā mūsu sportisti sacensības aizvadīja labi. Trenēsimies un gatavosimies nākošajiem startiem.”