Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Liepājas enerģija” šogad plāno savam tīklam pieslēgt 22 jaunus klientus

SIA “Liepājas enerģija” šogad plāno savam tīklam pieslēgt 22 jaunus klientus ar kopējo plānoto slodzi 3,50 megavatu (MW) apmērā, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums ir sācis plānotos siltumtrašu izbūves darbus, lai centralizētajai apkurei pievienotu jaunus klientus. Kopumā šogad uzņēmuma budžeta ietvaros plānots izbūvēt centralizētās siltumtrases 1400 metru garumā dažādos pilsētas mikrorajonos.

“Liepājas enerģija” norāda, ka vairāki potenciālie klienti pašlaik izvērtē iespējas trašu izbūvi veikt par saviem līdzekļiem, lai turpmāk saņemtu centralizētās apkures pakalpojumu.

Patlaban apjomīgākie darbi norit Pļavu ielā, lai centralizētās siltumapagādes sistēmai pievienotu trīs jaunus klientus. Pļavu ielā un Ezera ielā tiek izbūvēta trase 500 metru garumā. Plānots, ka darbi tiks pabeigti līdz maija beigām, bet pēc tam uzņēmums “Kurzemes būvserviss” atjaunos ielas segumu, bet “Liepājas enerģija” turpinās iesāktos darbus Ezera ielā. Siltumtrašu izbūves laikā iedzīvotājiem ir jārēķinās ar nelielām neērtībām, jo transporta kustībai ir daļēji slēgta viena josla Pļavu ielā. Kustība abos virzienos notiek pa vienu joslu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gatavojoties jaunajai apkures sezonai, uzņēmums turpina veikt arī siltumenerģijas ražošanas iekārtu tehnisko apkopi. “Liepājas enerģija” aicina arī klientus savlaicīgi sagatavoties jaunajai apkures sezonai, pārbaudot, vai ēkas apkures sistēma ir labā darba kārtībā. Svarīgi ir veikt individuālā siltummezgla un iekšējās apkures sistēmas apkopes darbus vismaz vienu reizi gadā, lai nodrošinātu drošu un efektīvu siltumenerģijas lietošanu ēkā.

Kompānijā norāda, ka profesionāla individuālā siltummezgla apkope garantē kvalitatīvu, efektīvu un ilgstošu siltummezgla darbību, kā arī būtiski samazina avārijas gadījumus vai nestabilu sistēmas darbību, tādējādi ietaupot līdzekļus uz neplānotiem darbiem.

“Liepājas enerģija” apgrozījums 2021.gadā bija 16,64 miljoni eiro, kas ir par 0,49 miljoniem eiro vairāk nekā iepriekšējā gada pārskata periodā, savukārt kompānijas peļņa bija 1,393 miljoni eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir AS “Latvenergo” – 51%, Liepājas dome – 39%, Guntaram Kokorevičam pastarpināti piederošā SIA “Enerģijas risinājumi” – 10%. Kompānija reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 6,972 miljoni eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.