Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas fitnesa meitenēm sākās vasaras sacensību sezona

Pēc ilgā un garā Covid-19 pandēmijas perioda beidzot ir atkal iespēja fitness sportistiem piedalīties un mēroties spēkiem uz skatuves. Arī liepājnieces neguļ un ir gatavas nest Latvijas un Liepājas pilsētas vārdu ārpus pilsētas un pat ārpus valsts robežām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar maija otro nedēļas nogali fitnesa pasaulē sākas sacensību vasaras sezona. Liepājas komandai ir plānotas četras dažādu mēroga sacensības, portālu “ReKurZeme” informē sporta biedrības “NAC Latvia – Kurzemes” valdes loceklis Juris Dambītis.

Šo svētdien, 15. maijā, Lietuvā Kauņas pilsētā notiks lielas amerikāņu federācijas sacensības “2022 NPC WORLDWIDE POWER OF THE KNIGHT”.

  1. maijā Lietuvas pilsētā Sakiai norisināsies “LKFF Lietuvas atvērtais čempionāts bodybildingā un fitnesā 2022”.
  2. maijā Salaspilī norisināsies “NAC Latvijas atvērtais čempionāts bodybildingā un fitnesā 2022”.

    28. maijā Lietuvas pilsētā Prienai norisināsies “NAC Lietuvas atvērtais čempionāts bodybildingā un fitnesā 2022”, kurš tiek uzskatīts kā Baltijas mēroga sacensības.

Kopumā liepājnieces stāsies pretī tādu valstu pārstāvēm kā: Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Grieķijas, Vācijas un vēl citām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Processed with VSCO with k2 preset

“Pēc tāda ilga Covid-19 pandēmijas pārtraukuma ir grūti prognozēt gan sportistu daudzumu, gan to fizisko sagatavotību un formu. Tādēļ ar nepacietību gaidām sacensības,” stāsta J. Dambītis.

J. Dambītis norāda, ka Liepājā gatavošanos vasaras sacensību sezonai uzsāka vairāk sportistu, arī zēni bija tai skaitā. No dažādiem sporta klubiem. Gan pieredzējušie, gan jaunie. Taču visādu apstākļu dēļ līdz galam ne visi varēja tikt.

“Jaatzīmē ka šoreiz lielākā daļa sportistes būs pirmo reizi uz skatuves un piedalīsies fitnesa sacensībās!! Tā ir ļoti laba zīme Liepājas fitnesa pasaulei, ka nāk klāt jauni sportisti šajā sporta veidā,” priecājas “NAC Latvia – Kurzemes” valdes loceklis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.