“Liepājas Futbola skola” uzvar “Super Nova” vienību

“Liepājas Futbola skolas” spēlētājas 27. maijā savā laukumā Sieviešu futbola līgā ar 3:0 uzvarēja “Super Nova” vienību.

Visi vārti mačā tika gūti otrajā puslaikā. 72. minūtē Taisija Smirnova izvirzīja vadībā “Liepājas Futbola skolu”. Sešas minūtes vēlāk rezultāts kļuva 2:0, kad Agnese Troinova sita bumbu savos vārtos.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē “Liepājas Futbola skolas” uzvarai punktu pielika nīceniece Annija Gabriela Andersone – 3:0.

Sieviešu futbola līgas turnīra tabulā “Liepājas Futbola skola” ar 13 punktiem ir trešajā vietā. Tikpat punktu ir otrajā vietā esošai “SFK Rīga” vienībai, bet līderpozīcijās ar 15 punktiem ir “Olaine”.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšplānā ar astoņiem vārtiem ir A.G. Andersone un Anastasija Čemirtāne (“SFK Rīga”).

“Liepājas Futbola skolai” nākamā spēle būs 4. jūnijā izbraukumā pret komandu “Metta”.