Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas interjera muzeja bēniņos viesosies pianists Andrejs Osokins

Svētdien, 4. decembrī, pulksten 18 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzeja otrajā stāvā Kungu ielā 24 norisināsies cikla “Tikšanās Stenderu ģimenes bēniņos” notikums kopā ar izcilo pianistu Andreju Osokinu, kur mūziķa cienītājiem būs iespēja tiešā klātesamībā aprunāties par dzīvi un mūziku, kā arī ļauties pianista atskaņoto skaņdarbu valdzinājumam, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā uzvēra pianists Andrejs Osokins: “Pēc ilgi gaidītā koncerta ar Liepājas Simfonisko orķestri un diriģentu Gunti Kuzmu koncertzālē “Lielais dzintars” ar lielu prieku svētdienas vakarā viesošos Liepājas interjera muzejā, kur tikšos ar saviem uzticamākajiem klausītājiem, lai intīmā gaisotnē parunātu par dzīvi, mākslu, mūžību un mīlestību, kā arī izpildīšu skaņdarbus, kas šobrīd visvairāk rezonē manī.”

Andrejs Osokins ir pasaulē pieprasīts latviešu pianists, nozīmīgāko starptautisko pianistu konkursu un Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāts, kurš regulāri uzstājas leģendārās Eiropas koncertzālēs un citviet pasaulē gan solo koncertos, gan kopā ar orķestriem izcilu diriģentu vadībā.

Andreja Osokina koncerti ir emociju, mīlestības un skaistas klaviermūzikas piesātināti, tie pārsteidz ar mūziķa pārliecinošo dažādu mūzikas stilu izjūtu, harismu un virtuozitāti, kā arī brīnišķīgām skaņdarbu interpretācijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pianists regulāri sniedz meistarklases Latvijā un ārvalstīs, kā arī vada savu klavieru klasi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Andrejs Osokins ir Osokina Brīvības festivāla dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs.

  1. gadā Andrejam Osokinam piešķirts Asociētā biedra statuss (ARAM) Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā. 2021. gadā izdotais Andreja Osokina albums “Two Worlds” tika nominēts prestižajai vācu klasiskās mūzikas balvai “Opus Klassik” četrās nominācijās.

Īstenojot ciklu “Tikšanās Stenderu ģimenes bēniņos” Liepājas 17.-19.gs. interjera muzejā, apmeklētājiem muzejs piedāvā 20. gs. raksturīgu pasākumu norises formu, kas veidota mūsdienīgā un brīvi nepiespiestā formā, kas atspoguļo interjera muzeja noskaņu, sajūtas un atmosfēru.

Sarīkojuma viesi aicināti ierasties savlaicīgi, lai atrastu sev patīkamāko vietu bēniņos, varētu iegādāties un nobaudīt arī kādu no “Stenderu konditorejas” gardumiem.

Ieejas biļetes uz pasākumu pieejamas iepriekšpārdošanā Liepājas 17.–19.gs. interjera muzeja “Hoijeres kundzes viesu nama” kasē, muzeja darba laikā Tr. – Sv. plkst. 10–18. Vietu skaits “Tikšanās Stenderu ģimenes bēniņos” – ierobežots.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.