Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas interjera muzejs aicina uz aizejošā gada pēdējo “Maizes dienu”

Sestdien, 10. decembrī, sākot no plkst. 11 līdz 15 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzejs Kungu ielā 24 aicina uz aizejošā gada pēdējo “Maizes dienu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau tradicionāli maizes krāsns tiks iekurta plkst. 11. un gatavie kukulīši no krāsns tiks izņemti uz plkst. 14. Arī šoreiz apmeklētāji, kuri vēlas vērot maizes gatavošanas procesu, tiek aicināti ierasties jau no plkst. 11, savukārt tie, kuri vēlēsies maizi nodegustēt vai iegādāties līdzņemšanai – uz plkst. 14, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciālisye Rasa Zālīte.

Dienas vidū – plkst. 13., aicinām apmeklēt arī “Hoijeres krogu” uz smeķīgām pusdienām un riktēm, kad “Maizes dienas” noskaņu muzikāli iekrāsos Rucavas kapela “Paurupīte”.

Apmeklētājiem, kuri līdz šim vēl nav viesojušies muzejā, “Maizes dienas” norisi iespējams apvienot ar interjera muzeja pastāvīgo ekspozīciju apmeklējumu, izzinot Liepājas pilsētas pirmsākumus, ēkas celtniecības un atjaunotnes vēsturi, kā arī Hoijeru un Stenderu ģimeņu stāstus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd, tuvojoties Ziemassvētkiem un gada izskaņai, 2. stāva Stenderu ģimenes dzīvokļa interjerā aplūkojama arī krāšņi greznota svētku egle, kurā vērot 19.–20. gadsimta egles rotāšanas tradīcijas un uzņemt ģimenisku svētku foto.

Publicitātes foto: Kārlis Volkovskis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.