Liepājas jaunie tenisisti triumfē starptautiskās tenisa sacensībās

Enija Paula Aploka (pa labi). Publicitātes foto

No 8.līdz 16.aprīlim Lietuvas pilsētā Šauļi, tika aizvadīts starptautiskais “Tennis Europe” turnīrs jauniešiem “Siauliai Open by Toyota U14”. Bet no 10.līdz 15.aprīlim Latvijas pilsētā Aizkrauklē norisinājās ITF Juniors starptautiskās tenisa sacensības jauniešiem “Vilar Cup”.

Anna Azarova (pa labi). Publicitātes foto

Šauļos Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Gustavs Brižs vienspēlēs sasniedza ceturtdaļfinālu, bet dubultspēlēs, kopā ar Ēriku Valeini (Mārupes TS), izcīnīja uzvaru visā turnīrā. Tikmēr meiteņu konkurencē liepājniece Anna Azarova izcīnīja dubultuzvaru – triumfējot vienspēļu sacensībās un, kopā ar Keisiju Bērziņu (Tennis Pro Academy) izcīnīja uzvaru arī dubultspēļu turnīrā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Gustavs Brižs (pa labi). Publicitātes foto

Aizkraukles turnīrā liepājnieks Dāvis Rolis ieguva dalītu 3.vietu vienspēļu sacensībās, taču dubultspēlēs, apvienojoties ar Artūru Žagaru (Ādaži TC), tika izcīnīta uzvara visā turnīrā. Tikmēr meiteņu konkurencē, dubultspēlēs par sacensību uzvarētājām kļuva liepājniece Enija Paula Aploka un Igaunijas tenisiste Marija Johanna Lapimā (Marie Johanna Lapimaa).