Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas kanālu rogainingā dalību pieteikušas vairāk nekā 160 komandas

Jau šajā sestdienā, 22. aprīlī, vairāk nekā 160 komandas un 60 individuālie dalībnieki startēs sacensībās “Liepājas kanālu rogainings”, lai izstaigātu, izskrietu vai izbrauktu ar velosipēdu kontrolpunktus, kas izvietoti Liepājas ziemeļu daļā, sākot no Jaunliepājas līdz Karostai, un uz austrumiem aizstiepsies līdz pat Liepājas lidostai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien solās būt saulains un silts laiks, kas ir piemērotākais laiks aktīvai dienai starp domubiedriem. Ikviens dalībnieks finišā saņems īpaši veidotu medaļu, kā arī piedalīsies loterijā ar vērtīgām balvām no sacensību atbalstītājiem – tostarp kāds laimīgais iegūs jaunu Garmin pulksteni, portālu “ReKurZeme” informē XEvents projektu vadītājs Matīss Ratnieks.

Rogainingā var piedalīties gan sportisti un orientēšanās entuziasti, kuri jau ir šo sacensību meistari, gan arī aktīvā dzīvesveida mīļotāji, kuriem patīk savu brīvo laiku pavadīt svaigā gaisā un kustībā. Šādu iespēju izmanto arī ģimenes, jo rogainings savā būtībā ir ļoti demokrātiska nodarbe, kurā dalībnieki var izvēlēties savām spējām piemērotu distanci un kontrolpunktu daudzumu.

Organizatori piedāvā dalībniekiem atbilstoši spējām un vēlmēm dažādas distances: komandām 2–4 dalībnieku sastāvā 6 stundu Garmin, 4 stundu Kokmuižas un 2 stundu Isostar rogaininga distances, kā arī individuāli veicamās 3 stundu MTB velorogaininga un 2 stundu O-Run rogaininga skrējiena distances. Savukārt bērniem līdz 12 gadu vecumam būs sarūpēta ierastā pastaiga un kontrolpunktu apmeklēšana aptuveni piecu kilometru garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas kanālu rogaininga nosaukums nav nejaušs, jo sacensību laikā būs jāšķērso kopumā trīs kanāli – Tirdzniecības, Karostas un Cietokšņa kanāls. Sacensību centrs atradīsies pie Liepājas Valsts tehnikuma ēkas Vānes ielā 4.

Komandu orientēšanās sacensības “Liepājas kanālu rogainings”, ir Baltijas lielākā rogaininga sacensību seriāla “Pilsētas leģendas” otrais posms. Šāda mēroga rogainings Latvijā notiek jau ceturto gadu. To rīko biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” ar Liepājas valspilsētas pašvaldības atbalstu, kā arī ar Isostar, Garmin, Valmiermuižas alus, Magnesia un Kokmuižas alus atbalstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.