Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas koris “Laiks” Polijā iegūst augstākos apbalvojumus

Pirmdien ar Grand Prix un Zelta diplomu no Polijas atgriezies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Laiks”, kas diriģentes Ilzes Balodes un kormeistara Kriša Pozemkovska vadībā nedēļas nogalē dziedāja XV Starptautiskajā koru festivālā “Varsovia Cantat”. Festivālā piedalījās kori no Polijas, Igaunijas un Latvijas, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Saņemt balvas, komplimentus un diplomus pēc liela darba ir ļoti patīkami! Esam gandarīti un iedvesmoti,” priekā dalās koristi. Diriģente Ilze Balode uzsver, ka katrs mēģinājums, koncerts, konkurss ir kā jauns sākums, kad vēlreiz un atkal no jauna koris jāuzskaņo kā instruments: “Dziedātājiem jāsabalsojas un jāsajūt vienam otru – tas nav vienkāršs uzdevums tādā 40 dažādu cilvēku kolektīvā. Esmu gandarīta, ka mums tas izdodas.”

Jauktais koris “Laiks” konkursā dziedāja Romualda Tvardovska “Exultate, Jubilate”, latviešu tautasdziesmu “Pūra dziesma” Sabīnes Ķezberes apdarē, Kevina Memlija “Ave Maria” un Jāzepa Vītola “Mēnestiņš meloja”.

Paralēli konkursam, korim bija iespēja uzstāties arī Varšavas Sv.Krusta baznīcā, kurā tika izdziedāta gan daļa no kokursa repertuāra, gan arī Ulda Stabulnieka un Raimonda Tigula melodijas.

Koris “Laiks” pateicas visiem atbalstītājiem un līdzjutējiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.