Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas ostā sākta pēdējā grants autoceļa posma asfaltēšana

Liepājas ostā sākta asfaltbetona virskārtas izbūve Atslēdznieku ielas posmam, kas ir vienīgais atlikušais grants autoceļa posms ostas teritorijā, aģentūru LETA informēja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar šī posma asfaltēšanu Liepājas SEZ pārvaldes īstenotais projekts “Zvejniekiem nepieciešamās infrastruktūras pilnveidošana Liepājas ostā – 2.kārta” ir iegājis finiša taisnē. Visi būvdarbi ir jāpabeidz līdz 13.novembrim.

Liepājas SEZ pārvaldes tehniskā direktora vietnieks Egils Sveilis atzīmē, ka ir veiksmīgi pārvarētas projekta īstenošanas gaitā radušās problēmsituācijas un šobrīd būvdarbi rit pēc saskaņotā laika grafika, un tas ļauj domāt, ka projekts tiks pilnībā īstenots un noteiktajos termiņos. Būvniekiem vēl jāveic atsevišķi labiekārtošanas darbi un jāsakārto projekta dokumentācija.

Pavasarī pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma SIA “Tilts” neatsāka būvdarbus, jo līdz ar ģeopolitisko situāciju un karu Ukrainā būtiski sadārdzinājās būvdarbu izmaksas, taču augustā tika noslēgta vienošanās un darbi tika atsākti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp Liepājas SEZ pārvaldi un “Tiltu” 2021.gada 7.aprīlī tika noslēgts līgums par būvdarbiem būvobjektā “Liepājas ostas piestātņu Nr.71 un Nr.72 atjaunošanu un to piebraucamā ceļa Atslēdznieku ielas posma pārbūve. 1. un 2. kārta”, “Liepājas ostas piestātnes Nr.83 atjaunošana” un “Liepājas ostas piestātņu Nr.85, Nr.86 un Nr.87 atjaunošana”.

Liepājas SEZ pārvaldes projekts “Zvejniekiem nepieciešamās infrastruktūras pilnveidošana Liepājas ostā – 2.kārta” ir turpinājums līdz šim īstenotajiem projektiem, kuros 2017.gadā rekonstruēja Veco ostmalu posmā no Ūliha ielas līdz Celtnieku ielai – nomainīja brauktuves segumu, izbūvēja jaunas un rekonstruēja esošās pazemes inženierkomunikācijas. Labiekārtota arī teritorija Ūliha ielas galā, demontējot vecu noliktavu un izbūvējot stāvlaukumu un zivju izkraušanas vietu.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.