Liepājas pilsētas basketbola čempionātā aizvadītās pirmās ceturtdaļfinālu spēles otrajā divīzijā

Liepājas pilsētas basketbola čempionātā iepriekšējā nedēļas nogalē norisinājās četras ceturtdaļfinālu spēles otrajā divīzijā, kur pie uzvarām tika “Grobiņas Vikingi”, “Līvas Kapi”, “Lesjofors” un “LSSS U19”, panākot sērijā līdz divām uzvarām vadību ar 1:0.

Ceturtdaļfināla pirmajā spēlē savā starpā tikās kopvērtējuma piektās vietas ieguvēji “Grobiņas Vikingi” un 12. vietas komanda “LSSS U17”. Spēle bija līdzīga, taču beigās “Grobiņas Vikingu” basketbolisti ar pieredzi nodrošināja sev uzvaru un vadību sērijā – 99:84. Viesturs Birsāns bija rezultatīvākais savā komandā ar 29 punktiem, toties no zaudējuma savu komandu neizdevās glābt Kārlim Šīmanim, kuram 36 gūti punkti, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Pagājušajā svētdienā pirmajā mačā “Līvas Kapi” bez problēmām uzvarēja bez sava līdera palikušo “Liepājas papīra” komandu. Lūzuma punkts bija trešā ceturtdaļa, kuru “Līvas Kapi” uzvarēja ar 25 punktu pārsvaru, līdz ar to uzvarot spēli ar rezultātu 88:65.

Otrajā mačā zemāk izsētie “Lesjofors” pārsteidza “Promenade Hotel” komandu, uzvarot ar 72:57. Savukārt “LSSS U19” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 65:59 uzvarēja komandu “Fēnikss/Grobiņa”.

Ceturtdaļfinālos komandas cīnās sērijā līdz divām uzvarām.