Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde kļūst par LIKTA biedru

Foto – Kārlis Volkovskis

Līdz ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes izaugsmi un Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra (Metodiskais centrs) izveidi ir paplašinājušies arī pārvaldes darbības virzieni, tai skaitā – tiek sniegts atbalsts digitālo prasmju pilnveidē gan iedzīvotājiem, gan izglītības iestādēm. Novērtējot iniciatīvu, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) valde vienbalsīgi ir lēmusi uzņemt Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi kā asociācijas biedru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai sekmētu liepājnieku digitālo prasmju attīstību, iedzīvotājiem sniegtu aktuālu un kvalitatīvu atbalstu, kā arī, lai paplašinātu pieejamo atbalsta formu un iespēju klāstu, ir svarīgi būt aktuālā nozares apritē. LIKTA apvieno nozares vadošos uzņēmumus un organizācijas, kā arī IKT profesionāļus – kopumā vairāk nekā 150 biedrus. Izmantojot asociācijai pieejamos resursus, tās biedriem ir iespēja iegūt plašāku atbalstu un speciālistu pieredzi dažādos jautājumos, panākt to, ko individuāli paveikt būtu daudz sarežģītāk un laikietilpīgāk, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Izglītības pārvalde.

LIKTA biedru ieguvumi:
• iespēja virzīt konkrētus jautājumus un iniciatīvas valsts institūcijām, privātā sektora organizācijām un Latvijas sabiedrībai;
• līdzdalība darba grupās;
• iespēja iegūt ar IKT nozari saistīto informāciju un datus, līdz ar to – operatīvi reaģēt ikvienā situācijā;
• iespēja piedalīties LIKTA biedru organizētajos pasākumos, kursos un semināros, kopīgi realizēt projektus, tādējādi prezentējot organizāciju valsts pārvaldes institūciju pārstāvjiem, partneriem un klientiem.

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes speciālisti plāno līdzdarboties vairākās darba grupās, taču būtiskākā no tām ir Izglītības un profesionālās izglītības attīstības darba grupa. Darba grupas mērķis ir veicināt datorikas apguvi Latvijas skolās, sekmēt jauna mācību satura izstrādi, izskatīt izmaiņas studiju programmās un profesiju standartos, sekmēt nozares uzņēmumu un augstskolu sadarbību, lai panāktu IKT jomas speciālistu pieaugumu nākotnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.