Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pirmsskolas izglītības iestādi “Liedags” vadīs Inga Kārkliņa

Konkursā uz Liepājā jaunatvērtās pirmsskolas izglītības iestādes “Liedags” vadītāja amatu bija pieteikušies četri pretendenti, kurus vērtēja komisija, kurā bija gan pašvaldības, gan Izglītības pārvaldes darbinieki. Inga Kārkliņa ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar to tika atzīta par piemērotāko kandidatūru un tika virzīta apstiprināšanai Domes sēdē.

Vadītājas amata pienākumus I. Kārkliņa uzsāks pildīt 25. septembrī, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Komunikācijas vadītāja Renāte Meļķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Kārkliņai ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze izglītības nozarē, no tiem sešus – strādājot Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē kā pirmsskolas izglītības iestāžu speciālistei, pēcāk vadot pirmsskolas izglītības iestādes “Liedags” projektu, tāpat veicot Izglītības kvalitātes valsts dienesta eksperta pienākumus un vadot dažādus projektus. Sadarbības prasmes pilnveidotas strādājot ar dažādām mērķauditorijām – gan ar izglītības iestāžu vadītājiem, metodiķiem, tāpat vecākiem un bērniem. Darba pienākumi ļāvuši paplašināt redzējumu par mūsdienu prasībām atbilstošas pirmsskolas izglītības pieejamību pašvaldībā.

I. Kārkliņa ieguvusi profesionālo bakalaura grādu izglītībā un psiholoģijas skolotāja kvalifikāciju, kā arī profesionālo maģistra grādu izglītībā Liepājas Universitātē. Zināšanas papildinātas, apmeklējot nozares kursus un seminārus.

Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde “Liedags” tika atvērta 4. septembrī Saulrietu ielā 7. Tā uzņems 144 izglītojamos 8 grupās no 2 – 7 gadu vecumam.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.