Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pludmales kafejnīcā “Red Sun Buffet” uzstāsies DJ David Grahn (Zviedrija) un Daniel Kemish (Anglija)

Izbaudot vasaru un atvaļinājumu laiku, Liepājas pludmales kafejnīca “Red Sun Buffet” piedāvās starptautisku mākslinieku performances jau no trešdienas, 19.jūlija, portālu “ReKurZeme” informē kafejnīcas saimnieks Mareks Alberts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešdienas vakarā pulksten 20 apmeklētājus sagaidīs DJ Deivids Grans (DAVID GRAHN, Zviedrija). Savā 25 gadu DJ pieredzē, mākslinieks spēlējis setus visā pasaulē – Austrālijā, Havaju salās, Eiropā, Šrilankā utt. Deivida mūzika ir daudzveidīga, apvienojot un sapludinot dažādus mūzikas tempus, žanrus un stilus – disko, house, džezu u.c. Caur DJ piedāvāto mūziku, ikviens klausītājs piedzīvos neaizmirstamu muzikālu sajūtu ceļojumu no Āfrikas ritmiem uz Japānas un pat Brazīlijas kultūras pieredzi. “Es vēlos, lai apmeklētāji jūtas gan ērti, gan neērti, dzirdot manu mūziku, sekojot līdzi izaicinošiem ritmiem un meklējot muzikālas variācijas, iedomājoties par dažādu valstu kultūrām,” ar šādu aicinājumu dalās pats mākslinieks.

Arī ceturtdienas vakarā, 20.jūlijā, pludmalē tiek gaidīti visi, jo pulksten 20 notiks dzīvās mūzikas koncerts kopā ar Denielu Kemišu (DANIEL KEMISH, Anglija). 2023.gadā izdevis trešo albumu, tādā veidā piesakot arī šī gada koncerttūri. Kopš 2015.gada mūziķis dodas turnejās, nodrošinot vidēji 150 koncertus gadā visā pasaulē. Jaunajā albumā mūziķis piešķīris jaunu skanējumu arī iepriekš radītiem darbiem. “Laipni lūgti atgriezties 1979.gadā, jo tieši šajās dziesmās jūs atradīsiet unikālu manas pieredzes un pārdzīvojumu stāstu, kas savijas ar skaistu mūziku, un mana pēdējā albuma tapšanā piedalījušies mūziķi, kas uzstājušies visā pasaulē,” stāsta Deniels. Deniela dziesmas caurvij šī laika pārmaiņas, brīvība, saviļņojums un piedzīvojums, kas neatstās vienaldzīgu nevienu koncerta apmeklētāju.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.