Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas SEZ pārvaldnieka vietnieka amatā stājas Elans Strazdiņš

Liepājas speciālās ekonomiskas zonas (SEZ) pārvaldnieka vietnieka amatā darbu sāks Elans Strazdiņš, aģentūru LETA informēja Liepājas SEZ pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas SEZ pārstāvji skaidro, ka Strazdiņš konkursā uz Liepājas SEZ pārvaldnieka amatu sniedza pārliecinošu un skaidru redzējumu par Liepājas SEZ pārvaldes turpmāko darbību un ieguvu otru labāko vērtējumu saskaņā ar Liepājas SEZ pārvaldnieka amata pretendentu atlases komisijas lēmumu. Liepājas SEZ valde vienlaikus aicināja izvērtēt Strazdiņu kā pretendentu uz pārvaldnieka vietnieka amatu.

Līdz šim Strazdiņš vadīja Liepājas Sporta pārvaldi, bet iepriekš bijis saistīts ar uzņēmējdarbības un finanšu nozari.

Kā norāda Liepājas SEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis, ir svarīgi stiprināt Liepājas SEZ pārvaldību, lai turpinātu veiksmīgi atbalstīt uzņēmējdarbības vides kvalitāti un attīstītu pilsētas ekonomiku. Viņš skaidro, ka Strazdiņam ir nepieciešamā privātā un publiskā sektora darba pieredzes kombinācija, lai, risinot uzņēmējdarbības attīstībai svarīgus jautājumus, spētu panākt dažādu organizāciju un cilvēku sadarbību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Strazdiņš pauž, ka vairāk nekā sešu gadu laikā guvis nozīmīgu pieredzi, strādājot pašvaldības iestādēs – Liepājas Sporta pārvaldē, veiksmīgi vadot sporta nozari Liepājā, kā arī Liepājas tenisa sporta skolā. Viņš norāda, ka, izvērtējot sasniegto un domājot par nākotnes perspektīvām bija vēlme pieņemt jaunus izaicinājumus, apvienojot iegūto pieredzi ar pieredzi uzņēmējdarbībā un finanšu sektorā.

“Liepājas SEZ pārvaldei turpmākajos gados būs jāīsteno nozīmīgi attīstītības projekti, tai skaitā, bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijas pārveide par modernu industriālu parku un jāpiesaista moderni, inovatīvi uzņēmumi, un jānodrošina tam nepieciešamie priekšnoteikumi,” norāda Strazdiņš.

Liepājas SEZ valde ar 2022.gada 4.marta lēmumu nolēma veikt Liepājas SEZ pārvaldnieka amata pretendentu atlasi divās kārtās, izveidot Komisiju pārvaldnieka amata pretendentu atlasei.21.aprīlī atbilstoši Komisijas apstiprinātajam Liepājas SEZ pārvaldnieka amata pretendentu atlases nolikumam tika izsludināts konkurss, kurā pieteicās 10 pretendenti. Liepājas SEZ pārvaldnieka atlases komisija nolēma virzīt sešus pretendentus konkursa otrajai kārtai.

Konkursa otrajā kārtā Komisija klātienē uzklausīja pretendentu redzējumu par Liepājas SEZ pārvaldes darbības prioritātēm, attīstību un pārvaldnieka kompetencē esošajiem primārajiem darbiem tuvāko četru gadu laikā. 17.jūnija Liepājas SEZ valdes sēdē par Liepājas SEZ pārvaldnieku apstiprināja Hmieļevski, kurš bija ieguvis augstāko novērtējumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.