Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas slimnīcā gada divās pirmajās dienās piedzimuši divi puikas un meitene

Foto – Pixabay

Liepājas slimnīcā gada divās pirmajās dienās piedzimuši divi puikas un meitene, aģentūru LETA informēja SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmais šī gada bērniņš Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca 1.janvārī plkst.16.52. Puisītis svēra 2,67 kilogramus (kg) un bija 50 centimetrus (cm) garš. Vecāki viņam deva vārdu Aleksandrs.

Puisēna mamma, grobiņniece Jeļena Stupiņa pastāstīja, ka mājās mazo brāli gaida divas māsas – Patrīcija, kurai ir deviņi gadi, un sešgadīgā Samanta.

Savukārt plkst.20.14 grobiņnieku Lindas Freimanes un Bruno Biģeļa ģimenē pasaulē nācis Arlens, kurš svēra 3,705 kg un bija 55 cm garš. Arlens ir trešais bērns ģimenē. Mājās viņu gaida divi brāļi – Braienam jau ir desmit gadi, bet Darenam – pieci gadi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2.janvārī plkst.00.46 sagaidīts arī pirmais šī gada liepājnieks. Simonas un Sergeja Kravecku ģimenē piedzimusi meita – Sabrīna, kura svēra 3,06 kg un bija 53 cm gara. Viņu mājās gaida māsa Sofija, kurai ir deviņi gadi.

Mazuļiem pasaulē palīdzēja nākt ārstes – dzemdību speciālistes Irina Leitane un Rita Zarembina, vecmāte Iveta Miče un bērnu ārste Vineta Kalna.

Pirmdien jaundzimušo vecākus sveica arī Liepājas mērs Gunārs Ansiņš (Liepājas partija), kurš ar mediķu starpniecību vecākiem nodeva ziedus un mazuļiem sarūpētās dāvaniņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt pagājušā gada pēdējā dienā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca trīs mazuļi – meitene un divi puikas.

Kopumā pērn Liepājas Reģionālajā slimnīcā piedzimuši 977 mazuļi, kas bija par 65 bērniem vairāk nekā 2020.gadā un par 78 bērniem mazāk nekā 2019.gadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.