Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Sporta pārvaldi vadīs Aivis Tints

Ceturtdien, 13. oktobrī, Liepājas valstspilsētas domes sēdē par pašvaldības iestādes “Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde” vadītāju apstiprināts konkursa kārtībā izraudzītais Aivis Tints un par Futbola skolas direktora darba pienākumu izpildītāju iecelts vecākais treneris Oskars Kļava.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada 25. augustā Liepājas valstspilsētas pašvaldības dome izsludināja atklātu konkursu uz Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes vadītāja amatu, uz kuru pieteicās 10 pretendenti. Augstāko vērtējumu saņēma un līdz ar to konkursa atlases komisija par atbilstošāko kandidatūru izraudzīja Aivi Tintu. portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

A. Tints ir Liepājā zināms sportists − airētājs, bijis Latvijas olimpiskās vienības dalībnieks, paralēli sportam apguvis atbilstošu izglītību Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, saņemot izglītības un sporta darba menedžera kvalifikāciju un izglītības zinātņu bakalaura akadēmisko grādu. Jaunais sporta pārvaldes vadītājs no 2019. gada 20. septembra vadīja Liepājas pilsētas pašvaldības iestādi “Liepājas Futbola skola”, un viņam ir pieredze arī uzņēmumu un personāla vadībā.

Atbilstoši likumam “Par pašvaldībām” iestāžu vadītāji amatos tiek iecelti un atbrīvoti no amatiem ar Liepājas valstspilsētas domes lēmumu. Šis noteikums attiecināms arī uz vadītāju pienākumu izpildītājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamatojoties uz Aivja Tinta iecelšanu par Pārvaldes vadītāju līdz jauna Futbola skolas direktora amatā apstiprināšanai par Futbola skolas direktora darba pienākumu izpildītāju tiek iecelts vecākais treneris Oskars Kļava. Uz Futbola skolas direktora amatu tiks izsludināts atklāts konkurss.

Foto no Aivja Tinta arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.